Šiandien mano mėgstamiausias, bet dėl galimybių tikrai ne dažniausias, įrašo tipas – daikto apžvalga! O jei tiksliai tai pakalbėsime apie mikrodembrazijos aparatą “Silk’n Revit Prestige” iš www.hairfree.lt parduotuvės, kurią aš žinau dar iš tų laikų, kuomet rinkausi fotoepiliatorių. Tiesa, tada galiausiai apsistojau prie “Philips”. 

Nežinau kaip yra dabar, bet prieš kurį laiką mikrodembrazijos procedūros buvo labai madingos ir forumai mirgėte mirgėjo atsiliepimais. Tačiau aš tiek epiliacija, tiek visomis kitomis procedūromis, susivilioju tik tada, kai jau galima darytis namuose. Nes nesu iš tų žmonių, kurie vaikšto į salonus. Ir čia ne finansinis, o socialinis klausimas. Na ir va, pilna naminių aparatų, imam ir bandom. 

Mikrodermabrazija – tai odos šveitimo procedūra, kurios metu sluoksnis po sluoksnio švelniai pašalinamos negyvos odos ląstelės.

Iš aprašymo: Aparato galvutę sudarantys aliuminio kristalai ne tik šveičia odą, bet ir veikia priešuždegimiškai. Negyvos odos ląstelės vakumo pagalba pašalinamos nuo nušveistos odos, tuo pačiu suaktyvinama odos mikrocirkuliacija bei stimuliuojama kolageno sintezė.

Apie naudą ir teorinius lūkesčius: naudojant prietaisą odos poros susitraukia, tampa mažiau pastebimos, padidėja odos stangrumas, elastingumas, mažėja smulkių raukšlių gylis, odos reljefas tampa lygesnis, mažėja odos užterštumas, pigmentinės dėmės. Nušveitus paviršinį odos sluoksnį, odos spalva tampa vienodesnė, skaistesnė, po procedūros naudojamų kosmetinių, gydomųjų produktų aktyvūs ingredientai lengviau prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, skatindami naujos sveikos odos atsistatymą.

Skamba gražiai, ar gi ne? Telieka išbandyti. Aš pasirinkau “Silk’n” Revit Prestige” aparatą. Jo kaina yra apie 130 EUR., bet pvz., esu tikra, kad pigesnė (nes be ekrano ir mažiau papildomų galvučių) “Revit Essential” versija atlieka identiškas funkcijas, tad jums rinktis, o mano įžvalgos turbūt tiks daugumai tokio tipo produktų. 

Apie Silk’n” Revit Prestige”

Dėžutės turinys: trys papildomos galvutės, maišelis laikymui, krovimo įranga
Aparatas su reguliaria veido šveitimo galvute
Nuėmus galvutę matome filtriuką panašų į veltinį.

Komplekte be paties prietaiso rasime tris papildomas galvutes. Iš viso jos keturios: pagrindinė, vidutinio dydžio, skirta veidui ir ko gero ji būna prie visų aparatų, na o tos papildomos, tai siauresnė skirta jautresnėms zonoms šveisti, pvz., nosies sričiai, tada didesnė – kūnui ir viena galvutė masažui be šveitimo. Taip pat, žinoma, yra krovimo laidas, papildomi filtrai bei medžiaginis maišiukas aparato laikymui.

Mano pasirinktas prietaisas turi gana didelį ekraną, kuriame galima matyti instrukcijas. 

Siūloma pasirinkti du galimus darbo režimus. Vienas yra automatinis, kuomet ekrane rodoma, kokią zoną dabar šveisti ir kuria kryptimi braukti. Po tam tikro laiko pypsėjimas praneša, kad gana dirbti prie šios zonos ir rodo, kurios imtis dabar. Kitas režimas – rankinis, kuomet jau eina tik laikas ir niekas neaiškina, kiek ir kur šveisti. Pirmą kartą aš rinkausi vedlį, nes buvo įdomu laikytis rekomendacijų. Tačiau dabar jau visada nusistatau savarankišką režimą. Ir ne, ne todėl, kad negi Salomėja klausys robotų, aš žinau geriau! Ne, tiesiog esu lėta, ir kartais su tuo šveitimu užtrunku ilgiau, darau lėčiau nei auto režimas norėtų. 

Vidurinis mygtukas įjungia aparatą. Viršutinis perjungia režimus, antrasis nuo viršaus leidžia pradėti šveitimą ar daryti pauzę, na, o du apatiniai mygtukai skirti intensyvumui didinti ar mažinti. 

Dar kartą trumpai nusakysiu savo žodžiais, kaip veikia prietaisas. Taigi, yra metalinė (aliuminė) šveičiamoji galvutė, kurią reikia dėti prie veido ir trumpais judesiukais tiesiog braukti per odą nurodyta kryptimi (dažniausiai panašiai, kaip veido masaže – nuo veido vidurio link išorės). Tuo metu veikia ir vakuminis traukimas, kažkas panašaus į siurblį. Tad pridedat galvutę prie odos, ji tik siurbt, kaip taurė vaikystėje ir prisisiurbia, o jus truktelit ir brūkštelit kokį centimetrą ar du į šoną. Net pasigirsta toks šliurpt garsas. Taip odą šveičiame, o siurbliukas traukia negyvas ląsteles ir tuo pačiu masažuoja, judina limfą, aktyvina kraujotaką. Yra trys siurbimo stiprumo lygiai. Aš renkuosi didžiausią. Neskauda. Tačiau priminsiu, kad tikrai nesu iš tų jautruolių, kurios po veido šveitimo dar tris dienas jaučia nubrūžintą odą. Maniškė tiesiog parausta, bet raudonis praeina po valandos ar net mažiau. 

Procedūrą reikia daryti ant švaraus ir sauso veido. Po jos dar kartą nusiprausti ir būtina tepti tinkamas priemones. 

Jei trumpai apibendrinčiau šveitimo aparatu patirtį, tai yra gana patogu, neskausminga (man), ilgai netrunka (kokios 5 minutės ir done). Jokių priekaištų įrenginiui neturiu. 

Visgi, visiems čia įdomiausi yra rezultatai. “Revit Prestige” naudoju mėnesį po du kartus per savaitę. Jau pirmą kartą pastebėjau, kad toks šveitimas man atrodo efektyvesnis nei kosmetinis, nes veidas akivaizdžiai švelnesnis. 

Po mėnesio galiu pasakyti, kad pastebėjau akivaizdų veido odos reljefo pagerėjimą. Pas mane oda tokia grubi, visada užčiuopiu paviršiaus nelygumų. Tai vat dabar situacija geresnė, o ir tikrai atrodo, kad priemonės, pvz mano BHA skystis, veikia efektyviau

Mažiau šerpetoja vietos aplink nosį, mat paprastais šveitikliais būtent tas zonas man sunku sutvarkyti. Vakare darau šveitimą, tai ryte oda atrodo gaivesnė. Faktas, kad ir jaučiasi lyg ir elastingesnė

Tačiau nepastebėjau visiškai jokios įtakos porų dydžiui, kaip buvo jos pas mane milžinės, taip ir liko, ar raukšlėms

Tad ar verta pirkti? Man patinka, aš ir toliau naudosiu. Bet neturėjau irgi gyvenau ramiai. Tad jei jums patinka visokie grožio prietaisai, netingite naudotis, tai kodėl ne, juo labiau, kad nėra jis iš tų, kurie nieko nedaro.


Naudinga: Grožio prietaisų ieškokite Hairfree.lt

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).