Apžvalga: jauninančios ampulės “Benemedio 301”

Estimated read time 5 min read

Sveiki sveiki, kaip gyvenate? Aš šiuo metu visai įdomiai. Manau jau žinote (juk smalsiausi seka Instagram, ane?), kad pasileidau savo naują projektą. Daug prie jo dirbau ir daug dar dirbsiu, smagu, kad jau galiu ir pirmus užsakymus supakuoti, bet apie visą virtuvę kaip sugalvojau, kaip ėjosi, kokie planai ir t.t. aš parašysiu rytoj atskirame įraše. Iš prastesnių žinių – sugedo lazeris ir trečias projektas kiek stringa kol atkeliaus detalės. Na, tai va, toks darbų ir mano aktualijų update. Na, o kas liečia kosmetiką, tai papasakosiu apie tai, kaip man sekėsi jauninančias “Benemedio 301” ampules naudoti. 

Aprašymas:

Benemedio: 301 veikimo efektai – standesnė oda ir mažiau matomos raukšlės! Tinkama naudoti esant psoriazei. Dėl sudėtyje esančių aktyvių ingredientų užtikrinamas efektyvus odos atsinaujinimas:

Pastovus odos drėkinimas ir pagerėjęs tonusas; Oda tampa jaunesnė ir gyvybingesnė; Stabdomas odos senėjimo procesas; Oda standesnė ir mažiau matomos raukšlės; Mažiau pastebimi odos trūkumai ir defektai.
Benemedio 301 jauninančios ampulės sudėtyje yra specialūs natūralūs komponentai, kurie pagerina odos būklę ir ją puoselėja:

Proteoglikanai yra natūralios organizmo medžiagos, gaminamos visų žinduolių ląstelėse. Tai viena iš pagrindinių tarpląstelinės medžiagos ir ląstelių sienelių sudedamųjų dalių. Jie sudaryti iš pagrindinės baltyminės molekulės su prisijungusiomis glikozaminoglikanų molekulėmis. Svarbiausia proteoglikanų savybė – tai gebėjimas išlaikyti vandenį audiniuose. Proteoglikanai kartu su kitomis tarpląstelinio tarpo medžiagomis sudaro vandeningą gelio pavidalo medžiagą, kuri palaiko odos elastingumą. Dėl to oda atrodo jaunai ir sveikai.

Vitaminas C labai svarbus kolageno ir elastino sintezėje bei jų atsinaujinime, taip pat padeda išlaikyti odos stangrumą ir elastingumą. Jis taip pat turi didelės įtakos kraujagyslių sienelių būsenai. Vitaminas C yra vienas svarbiausių antioksidantų ir apsaugo odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų. Dėl visų šių sąvybių oda atrodo sveika ir stangri.

Laukinių rožių (Rosa moschata) aliejus gaunamas šalto spaudimo būdu iš retų laukinių rožių vaisių. Rosa moschata aliejuje yra daug sočiųjų riebiųjų rūgščių: oleino, linolinės ir linoleninės. Šios rūgštys labai svarbios sveikai odai: išlaiko normalios odos drėgnumą, atstato odos drėgmę esant sausai odai ar pakitus aplinkos veiksniams, apsaugo nuo senėjimo pakitimų, sumažina audinių randus. Oda išlieka gyvybinga ir stangri. Aliejuje taip yra tretinoino, kuris naudojamas įvairių odos ligų gydyme, ypač tų, kurios buvo sukeltos dėl per ilgo buvimo saulėje.

Naudojimo būdas: Suplakite ampulę prieš vartojimą ir įstatykite ją į apsauginį permatomą plastikinį gaubtelį iki siauriausios ampulės dalies.
Nulaužkite viršutinę ampulės dalį apsauginio gaubtelio pagalba ir išmeskite ją. Įstatykite ampulę vėl į apsauginį gaubtelį.
Sunaudokite pusę ampulės turinio įtrindami pirštais į veido ir kaklo odą. Paskirstykite tolygiai masažiniais judesiais.
Uždarykite apsauginį gaubtelį su baltu plastmasiniu antgaliu, kad apsaugoti turinį.

Pirmas penkias ampules vartokite kasdien (dešimt dienų), kitas penkias vartokite kas antrą dieną (dvidešimt dienų). Intensyviai priežiūrai galite naudoti visas ampules kasdien (dvidešimt dienų). Kiekviena ampulė turi būti sunaudota per 48 valandas (dvi dienas) po atidarymo.

Sudėtis

Kiekviena ampulė turi plastikinį pagalbininką. 

Instrukcijos gana paprastos.

Nulaužti galvutę pavyko lengvai. Tada įstačiau ampulę į plastikinį laikiklį ir čia prasidėjo sunkumai. Nebėga. Gal trūksta oro burbuliuko ar ko, bet kratau kratau – nė velnio nelaša. Ok, traukiu ampulę iš plastiko ir varvinu tiesiai per nulaužtą kakliuką. Viskas puiku. Dozę turiu, vėl ampulę sukišu į plastikinį laikiklį, nes gi reiks naudoti ir rytoj. Rytojus – vėl nevarva. Vėl bandau ją ištraukti – nejuda. Imu rankšluostį, dėl saugumo, traukiu stipriau. Sutraiškau. Išrinkinėju stikliukus. Čia mano toks patyrimas ir nuotykis su pirma ampule. Vėliau kažkaip įgudau jau jų stipriai nesugrūsti ir vos vos tik kepurėlę uždėti, kad galėčiau lengvai ištraukti kitą dieną (pirmą pilu skystį į delną tiesiai iš stiklinės kolbutės).

Pats skystis yra visiškai lengvo aliejaus konsistencijos. Ant veido pasiskirsto maloniai, nustebau kaip greitai susigeria. Galima naudoti net ryte. Pusės dozės net yra gerokai per daug veidui ir kaklui, tad galima net ne į dvi, o į tris dalis dalinti. 

Rezultatai? Pradėjau ampules naudoti spalio pirmomis dienomis, su mintimi, kad pasigražinsiu gimtadieniui ir iki jo jau buvau sutepusi visas pirmas penkias. Ir ką? Gi rašėt komplimentus prie gimtadieninio selfiuko :).

Man patinka momentinis poveikis, kad oda tampa švelni ir švytinti. Ne blizganti, bet tokia bright. Jokių išsausėjimų, jokių sudirgimų. Bet kad pasimatytų ryškus antisenėjimo poveikis? Na netikiu, kad vitaminai bei aliejai padeda sumažinti esamas raukšles, net jei juos naudotume 100 metų, bet kažkiek tikiu, kad prevencijai tinka labiau. Tad tos, kurios buvo (raukšlės), tos ir liko, nors oda atrodė gaiviau ir tikrai kažkaip lygesnės spalvos. 

Likusias 5 ampules pasilikau kokiai kitai gerai progai :). Kaip kokia suvalkietė. 

Blogo draugai “Medexy” atsiuntę šias ampules, siūlo ir jums jas pamėginti net su 30% nuolaida. Jų parduotuvėje panaudokite kodą venividi_blog30. Galioja iki mėnesio galo.

Tiek šį pirmadienį, ačiū, kad užsukot 🙂


Naudinga: Ampulių ieškokite Medexy.lt. 10 ampulių kainuoja 49 EUR. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

5Comments

Add yours
 1. 1
  Virgilija

  Labai įdomu. Ar ilgam užtenka.? Aš šiuo metu naudoju serumus, ne stebuklas, bet gal įsitikinimas veikia. Bet gal ir pakeist reikia.

 2. 2
  Salomėja

  Ar kapsulių ilgam užtenka? Dėžutėje 10. Viena dviem dienom. Pirmas penkias rekomenduoja naudoti 10 dienų, kitas penkias – kas antrą dieną. Bet kaip ir rašau – užtenka kapsulės man 3 kartams 🙂

 3. 3
  Gabriele

  Sveiki, vis pasigendu Jusu ivertinimo balais. Tada aiskiau budavo 3,5 ar va 4 🙁 nes patinka tai taip kartais nesuprasi ar labai patinka, ar kaip 😀

 4. 4
  Salomėja

  🙂 iš tiesų tai turėčiau vertinti 0 arba 1 :). Neteisingi tie vertinimai būdavo. Pvz., labai patikdavo, bet neduodavau 5, nes brangu (o prie ko čia produkto savybės ir mano piniginės problemos?). Arba pusės balo nes pakuotė labai nepatogi. Tada reiktų atskirus balus duoti gal pagal kvapą, pakuotę, savybes… Tai kažkaip paprasčiau yra nupasakoti pojūčius.

 5. 5
  Blond Niko

  Bet būtų liuks gal padaryti esminius punktus su balais:
  Kaina nuo 0 iki 5
  Kvapas 0-5
  Poveikis 0-5
  Nu ir dar kas nors 😀
  esu mačiusi kažkur užsienio svetainėse taip vertinant.

+ Leave a Comment