Apžvalga: “Sesderma” gaivinamoji veido kaukė su vitaminu C

Estimated read time 3 min read

Na, kaip laikotės? Aš visai neblogai. Atradau šiek tiek įkvėpimų labiau patikti sau. Gal padėjo ir jūsų gražūs komentarai ir kitos svetimų žmonių įžvalgos, kurios parodė, kad save matau toli gražu ne taip, kaip mato kiti. Na ir dar krūva užsiėmimų, planų. Kartais atrodo, net nieko neveikiu, sėdžiu ir žiūriu į tolį, bet tuo metu planuoju, kaip netolimoje ateityje reiktų daryti vieną ar kitą dalyką. Tikiuosi naujas sezonas (ruduo gi visada tarsi naujieji metai) bus įdomus ir su daugiau pasitikėjimo. Jo šiek tiek suteikia ir tas nematomas rūpinimasis savimi. Niekas gi nežino, kad ryte bėgiojai po namus su veido kauke, o oda atrodo skaisčiau. Šį kartą papasakosiu apie “Sesderma” lakštinę kaukę. Manau ji, kol kas, brangiausia aptarta bloge, tad tik dar įdomiau, kaip gi sekėsi bandyti. Tuo labiau, kad paieškoje parašę “lakštinė kaukė” pamatysite dar bent tris skaistinančias su vitaminu C ar rūgštimis. 

Aprašymas:

Gaivinamoji veido kaukė su vitaminu C intensyviai skaistina, atgaivina veido odą, suvienodina odos toną. Intensyvus poveikis, matomas iškart. 100 % propileno plėvelės kaukė, impregnuota kruopščiai atrinktomis aktyviosiomis medžiagomis. Šios medžiagos skatina drėgmės išlaikymą odos raginiame sluoksnyje ir taip pagerina odos drėkinimą bei elastingumą.

Sudėtis:

Didinasi paspaudus

Kaukę laikyti reikia 20-30 minučių.

Praplėšusi pakelį iš karto užuodžiau labai malonų citrusinių vaisių, konkrečiai tai apelsinų, aromatą. Kažkas naujo, nes kiti produktai taip pat būna parfumuoti, bet kažkaip ne taip įdomiai.

Kaukės lakštas didelis, pailgintas smakras. Tačiau pažersiu kritikos. Atsiprašau, “Sesderma”, bet su medžiaga turit padirbėti. Lakštas atrodo drėgnas, bet ne toks plonas, kad idealiai priliptų. Pvz., smakras nesilaiko nė kiek ir nuotraukoje aš jį prilaikau. 

Suprantu, priemonės daugiau skirtos kosmetologams, kurių klientai dažniausiai guli, bet na, jei dauguma gali padaryti tokias kaukes, kurias galima naudoti sėdint prie kompiuterio ar plaunant indus, tai manau ir šį kompanija pajėgi, juolab, kad tikrai ne eurą kainuoja. Per 30min ji apskritai ima smarkiai atlipinėti, o aš net voleliu stengiausi kuo geriau ją prispausti. Šie niuansai smarkiai apkartino naudojimą.

Na, o kas liečia poveikį, tai tikrai patiko. Nusiėmiau ir žiūriu tokia išsimiegojusi skaisčiaveidė iš veidrodžio žiūri. Oda atrodo šviesesnė ir tokia pilna. Ir dar likęs skystis susigėrė greičiau nei per valandą, nebuvo lipnus ir nepaliko blizgios plėvelės ant veido. Tikrai yra draugiškesnių piniginei alternatyvų, kurias ir naudoti patogiau, bet įspūdį poveikis paliko, nes jis juntamas ir įvardijamas, ne taip kaip kitais kartais, kuomet galvoju, naaa buvo malonu, oda atrodo drėgnesnė, kas čia dar? Tad linkiu tik pasitobulinti su lakštais, nes tikrai erzino. 


Naudinga: Kaukę įsigyti galite Medexy.lt. Kaina – 14 EUR. Mano kuponas nebegalioja, bet soc. tinkluose tikrai rasit nuolaidos kodų. 

Visi “Sesderma” atsiliepimai.  

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours