Apžvalga: “Sensilis” odos porų sutraukiamasis tonikas “Ritual Care”

Estimated read time 4 min read

Šiandien nusimato įdomi diena, bet kol kas turiu kelias akimirkas laiko ir galvoju, gal suspėsiu pasidalinti mintimis apie veido toniką. Jei ne, tai niekas netrukdo užbaigti įrašo vėliau :).

Pradėsiu iš toliau. Neseniai viename garsiame forume iš V raidės skaičiau diskusijas apie kosmetiką ir ten kažkas pasidalino blogerės apžvalgos nuoroda. Tada sekė mintys, kad kaip galima pasitikėti teigiama apžvalga, jei apžvelgiamas produktas (ten buvo šampūnas) turi SLS. Mane visada glumina toks teismas, nes man irgi patinka šampūnai su SLS, kaukės su silikonais ir labai nesibaidau piktų konservantų. Ne, nesu abejinga. Tačiau visgi galvoju, kad daug dalykų yra neištirti, daug  dalykų paplito kaip antis (kad ir kai kurios žinios apie parabenus), daug dalykų atrandama ir pervertinama iš naujo, ne veltui net KosmetikosDNR pasirodžius naujoms žinioms pakeičia įvertinimus.

Lendant giliau, purkštaujantys dėl to, kad kažkam patinka šampūnas su SLS tuo metu greičiausiai geria kavą su cukrumi. Penktadienį išmauks alaus bokalą, o sekmadienį išgers vyno taurę. Gal net suvalgys tortuką. Gal net keps šašlykėlį su druska. Ir jei kažkas parašytų, kad tas vynas skanesnis už aną, o tas alus už šitą, tai niekas labai nesipiktintų, nors visi žino, kad kiekvienas gurkšnis nužudo gausybę pilkų ląstelių, kiekvienas dūmas sendina, kiekvienas cukraus gabaliukas artina prie mirties. Tačiau jei odą sausini iš išorės, tai jau viskas, tavo nuomone pasitikėti nebegalima. Argi? Tokie griežti reikalavimai atleidžiami nebent tik labai švarų gyvenimą gyvenantiems, kurie be visų maisto, kūno, aplinkos priežiūros dalykų dar ir neperka maišyto audinio drabužių, važinėja tik elektromobiliais ir tik keturiese ir t.t.

Visą šią litaniją surašiau, nes aptariamas tonikas yra su alkoholiu. Ir iš visos įžangos turbūt pagalvosite, kad man jis patiko ir čia buvo gynybinė kalba. Bet ne. Nepatiko :). Bet galėjo ir patikti, tad įžvalgos universalios. Netaikykime dvigubų standartų.

Tonikas pristatomas taip:

Ši priemonė sustiprina prausiamojo gelio poveikį. Cinko druska normalizuoja odos riebalų išsiskyrimą, sutraukiamąjį poveikį turintys ingredientai mažina poras, o hamamelių vanduo drėkina ir mažina paraudimus. Tonikas pašalina odos blizgesį ir jos netobulumus.

KAM TINKA: Užbaigia kasdienį mišrios ir riebios odos valymą, jos neerzindamas.

KAIP NAUDOTI: Toniku sudrėkinkite vatos diskelį ir valykite odą, prieš tai naudoję gelį.

Sudėtis:

Kaip matote, alkoholio denatūratas jau antroje vietoje. Ir visai jis nestebina, nes riebiai odai skirtų tonikų be alkoholio reikia ieškoti su žiburiu, todėl dažniau renkuosi jautriai/sausai.

Realiai, kai pamačiau tą alkoholį, aš apsisprendžiau nenaudoti toniko kiekvieną dieną. Tiesiog nenorėjau sausinti odos. Tačiau sunaudojau. Dažniausiai valydavau veidą po jo valymo, jei nesulaikydavau nagų ir spaudinėdavau. Taip pat, kartais, nuvalydavau sunkiai susigeriantį kremą prieš darydama makiažą, nes tonikas užtikrina šiokį tokį matiškumą. Šiaip jis mano odos nedirgino, naudodama tik epizodiškai sausinimo nepastebėjau. Kažkokio poveikio porų dydžiui taip pat.

Negaliu nuteisti ir sakyti, kad labai blogas, nes kitaip nebūčiau visai naudojusi, bet ir rekomenduoti taip pat negaliu.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Tiesioggrazi.lt (17 EUR už 200ml) ir Eurovaistine.lt (19.19 EUR).

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

4Comments

Add yours
 1. 1
  Monika M

  Asmeniškai man produktai su SLS nepatinka, nes… tikrai netinka, ypač plaukai tuo nesidžiaugia ir manęs nedžiugina vaizdas po šampūno su SLS (vieną kartą išsiplovus – dar gal ir nieko, bet po kelių kartų plaukų būklė pradeda sparčiai keistis, ir ne į gerąją pusę). Tuo neseniai vėl įsitikinau, kai bandžiau sunaudoti plaukų šampūnų mėginukus su SLS. Aišku, kiekvieno iš mūsų plaukai skirtingi, tad tikrai neteigiu, kad jei man netinka, tai ir visiems turi netikti 😉

 2. 2
  Salomėja

  Na kalba ne apie tai ar tinka, bet tai jei jog man tai patinka, tai nuomonė tampa nieko verta. Aš daug silikono naudoju, tai be SLS būtų ne kažką. Bet ne visi šampūnai vienodi. Tai yra faktas ;).

 3. 3
  Alma

  Oi patinka man tokie, kurie linkę greitai nuteisti.. Ir dar drįsta auklėti 😀 Pati gerus trejus metus buvau natūralistė/sveikuokė, bet nieko nepuoliau mokyti, pirštais badyti, kaip nori, taip ir gyveni. Toniko su alkoholiu neužskaitau, bet šampūnai su SLS man tinka, o kaukes renkuosi tik su silikonais.

 4. 4
  Salomėja

  Alma, taigi va. Tame ir esmė, kad jei aš naudoju šampūnus su SLS ir išbandau jų 10, tai faktas, kad galiu pagal gerumą išrikiuot nuo 1 iki 10. Ar bent sugrupuot. Tačiau žmogus, kuris fanatikas, pamato, kad kažkuriam davei 10, tave nuteisia ir dėl kitų apžvalgų, nes ko tu vertas jei giri tą priemonę :). Alkoholis ir man nepatiko. Nors naudojau. Bet nesu tikra ką daryti su eko kremais, kurių sudėtyje irgi yra alkoholio. Galėtų gamintojai daugiau argumentų dėl savo pasirinkimų duoti ir info sklaidos vykdyti.

+ Leave a Comment