Apžvalga: “SebaMed” dušo žele “Almond Milk & Honey”

Estimated read time 3 min read

Žinote, yra tokia grupė produktų, kurie dažniausiai nesusilaukia dėmesio: muilai, dušo želės, kojų/rankų kremai, dantų pastos ir visi kiti paprastučiai dalykai, kuriuos dauguma jau atradę arba renkasi tikrai ne pagal rekomendacijas, o labiau spontaniškai. Apie neskaitomus dalykus nelabai yra ir motyvacijos rašyti, tačiau kartais pasitaiko įdomesnis patikęs arba atvirkščiai – baisiai sunervinęs produktas, tad galvoju, kad apie juos papasakosiu papildomoje dienos apžvalgoje :). Va, kad ir dabar! Turiu tokią dušo želę, kurią man atsiuntė pamėginti jau senokai. Tačiau aš ją stumdžiau stumdžiau, kilojau kilojau ir niekaip nedrįsau imtis. Kodėl? Dėl medaus :). Pienas, kad ir migdolų, bei medus, tikrai ne tie aromatai, kurie sužadina norą kuo greičiau atsidaryti priemonę. Aš tikrai mėgstu keistokus aromatus, kurie visiems kitiems smirda, bet yra ir tai, kas netraukia, tai visokie obuoliai, melionai, medūs, vynuogės, balti šokoladai ir panašūs dalykai. Dar gi kažkada turėjau skystą “Margaritos” rankų muilą su medumi ir fui fui, kaip nemaloniai prisimenu. Tačiau, kuomet man viskas vonioje nusibodo, aš nusprendžiau išmėginti “Sebamed” dušo želę su migdolų pienu ir medumi. 

Aprašyme teigiama, kad dušo želė yra skirta jautriai odai, jos maitinanti sudėtis puoselėja ir minkština, taip pat užtikrina drėgmės balansą. 

Sudėtis:

Dušo želėje yra SLES, bet jis ten kažkur prie pabaigos, tai sakyčiau gana neįprasta. 

Konsistencija tiršta, skalsi, nors nepasakyčiau, kad putoja labai smarkiai, bet gelis tarsi aliejinis maloniai slidžiai apgaubia odą. Aš net pradėjau naudoti skutimuisi. Prausimo savybės ir jausmas po dušo man patinka. Tikrai pasirodė gana švelnus ir malonus produktas, per daug nesausinantis.

O kaip gi su tuo kvapu? Kuomet pauostau tiesiai iš tūbelės, jis man nepatinka. Na tas netikras medus… Tačiau prausiantis kvapas neatrodo labai stiprus, kažkaip išsisklaido ir beveik jo neužuodžiu, ant odos nelieka. Jei aromatas man patiktų, tai sakyčiau minusas, bet dabar gi atvirkščiai.

Tad štai, visai įdomi dušo žele, tiek ilgai stumdžiusi to nesitikėjau. 


Naudinga: Ieškokite vaistinėse, taip pat mačiau “Droge”. 250ml kaunuoja 5-7 EUR, priklausomai nuo akcijų. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours