Apžvalga: “Scrub Love” kokosinis kūno šveitiklis “Coconut Cranberry”

Estimated read time 3 min read

Vakar papasakojau apie naujausią “Lookfantastic” grožio dėžutę, kuri pasirodė tokia gana nuvilianti. Taip jau būna su tomis staigmenomis. Bet čia tik pirmas įspūdis, ne kartą yra pasitaikę, kad nuteistus produktus su malonumu naudojau, o tuos, kurie atrodė daugiausiai žadantys – padovanojau :).

Dar gegužės mėnesio dėžutėje radau “Scrub Love” kūno šveitiklį, kurį labai norėjau išmėginti. Taip labai, kad pasidėjau ant darbo stalo su mintimi, kad būtina nufotografuoti, nes po to jau bus vėlu. Čia ne koks indukas, ar buteliukas, kur net vieną kitą kartą pamėginus, dar tinkamas nuotraukai :). Ir vis neprisiruošdavau. Atidėliodavau ir pagaliau tik prieš keletą dienų ir nufotografavau ir išbandžiau :). Matyt bandžiau pratęsti malonumą, žinodama, kad ilgam šveitiklio neužteks.

Produkto pakuotė man labai daili kaip prekė. Tikrai parduotuvėje atkreipčiau dėmesį. Deja naudotis ja nėra labai patogu. Įsivaizduokit, kad šlapiomis rankomis bandote atidaryti pakelį, tada nepribarstyti pilno dušo… Ir sausomis rankomis viską apdrabsčiau.

Pats šveitiklis man labiau primena ne kūno puoselėjimo produktą, o kažkokį sveikuoliško skanėsto mišinį. O ir sudėtis tokia, kad išmetus parfumą, drąsiai būtų galima valgyti.

Su kokosiniais produktais mano santykiai yra love-hate.  Aš labai mėgstu tikrą kokosų drožlių, kokosų aliejaus kvapą, bet visi kokosiniai gaminiai man paprastai smirda. Nė kiek neprimena “Rafaelo” saldainių. :D. Tai žinoma ir čia šiek tiek bijojau, nors viltingai nuteikė sudėtis, na, kad čia bus natūralūs produktai su savo natūraliu kvapu. Kokosų gerbėjos gal kiek ir nusiviltų, bet man šveitiklis labiau kvepia spanguolėmis. Žinote javainių batonėlius “Corny”? Mano mėgstamiausias yra su spanguolėmis ir jo skonis primena šio produkto kvapą :D.

Pati masė atrodo kiek sausoka ir biri, bet paėmus jaučiasi, kad permirkusi aliejuje.

Šveičiamosios dalelės yra gal net kiek unikalios. Kituose mano bandytuose šveitikliuose būna cukrus, druska, plastikas arba kauliukai, kevalai. Jie patys būna kieti ir aštrokai šveičia. Čia gi, atrodo, kad visos tos granulės nėra labai kietos, išmirkę, bet tikrai labai gerai nušveičia. Oda lieka aliejuota, jokio losjono tikrai nereikia.

Esminiai minusai, kuriuos matau, yra nesusiję su pačiu produktu. Tai nepatogi pakuotė, sunkus priemonės įsigijimas ir didelė kaina.


Įvertinimas:

Naudinga: konkrečiai šio šveitiklio pirkti neradau. Kitų ieškokite gamintojo svetainėje. 200 gramų šveitiklio ten kainuoja 14-16 EUR. Siuntimas nuo 4 EUR.

Daugiau kūno šveitiklių apžvalgų

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

1 Comment

Add yours
  1. 1
    Besame

    Pagaliau sulaukiau apžvalgos! 😀 wow koks įdomus! Gaila tik, kad nelabai daug jo yra. Bet manau reiks išbandyt kažkurį iš šitos firmos 🙂 Pakuotės paperka..

+ Leave a Comment