Apžvalga: “Sante” lūpų lakas, spalva “Style Me Nude 01”

Estimated read time 3 min read

Penktadienio pamąstymai. Vis galvoju, kad kiekvienas iš mūsų stengiamės save mylėti, augti, atrasti ir elgtis geriausiai kaip galime, atrodyti gražiausiai, kiek išeina pagal savo supratimą. Tačiau kartais tuos pamatus tau kas nors išmuša. Kad ir fone pasirodę kiti žmonės. Prieš metus aš išgyvenau žiaurią pasitikėjimo savimi krizę, kuomet atrodė, kad nebeverta iš vis dėl nieko stengtis, nes kiekvienas sutiktas kitas žmogus yra vistiek geresnis. Kvaila. Protas tai žino. Metai ilgas laiko tarpas ir tos mintys po truputį išblėso, tačiau aš iki galo nesusitvarkau su nuolat į galvą įslenkančiu pasilyginimu kiekviename žingsnyje. Neužtenka tiesiog pasakyti sau, kad nekreipk dėmesio, visada atsiras kas nors, šalia ko atrodysi mažiau ambicinga, ne taip įdomiai diskutuosi apie knygas, ne taip šmaikščiai rašysi, kreiviau pasidažysi, ar nešiosi didesnį suknelės dydį, ar galų gale jis tiesiog spinduliuos. Žinai tą, bet smegenėlės įdomus reiškinys, vien intelekto kartais nepakanka :). Bet džiaugtis aš moku tiek pat, kiek pergyventi ir smagumo atrandu, net ir netikėtose jūsų reakcijose. Vakar fotografavau šį “Sante” lūpų blizgį, nuotraukos visai patiko, tai vieną įmečiau į IG ir kiek komplimentų bei širdelių! Turbūt per 5 metus tiek negirdėjau :). Tai, va, sakau, reikia tą “Sante” dažniau išsitraukti, o kol kas pasakoju apie jį jums. 

Aprašymas;

Intensyviai pigmentuota spalva ir gausiai spindinti formulė suteikia Jūsų lūpoms putlumo. Aukštos kokybės drėkinamoji tekstūra su viitaminu E ir ekologišku sviestmedžių sviestu suteikia kerinčio blizgesio efektą. Saldžia vanile kvepiantis blizgis drėkina jautrią lūpų odą. Dermatologiškai patikrintas dėl sąlyčio su oda.

Sudėtis: Ricinus Communis (Castor) Seed OilOleic/linoleic/linolenic PolyglyceridesRhus Verniciflua Peel WaxButyrospermum Parkii (Shea) Butter [1]MicaTocopheryl AcetatePrunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) OilGlyceryl CaprylateAloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract [1]Canola Oil [1]Stevia Rebaudiana ExtractMagnesium StearateTocopherolHelianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil [1]Aroma [2]Linalool [2]TalcSilicaCi 77891 (Titanium Dioxide)Ci 77499 (Iron Oxide)Ci 77492 (Iron Oxides)Ci 77491 (Iron Oxide)

Pakuotė ir šepetėlis paprasti, nieko labai ypatingo. Kvapas salstelėjęs, bet nėra stiprus ir gana greitai išblėsta. 

Šis lakas yra švelnios nude spalvos, bet gana pigmentuotas ir matomas jau po vieno potėpio. 

Na ir žinoma, gražiai blizga. 

Man itin patiko, kad blizgis riebokas, lūpos jaučia komfortą, bet priemonė visiškai nelimpa. Jausmas lyg būčiau pasitepusi skystesnės konsistencijos balzamu. Ilgai produktas nesilaiko. Jei gersite ir valgysite, tai greitai nusitrins, bet tą padaro tolygiai nesubėgdamas į lūpų vidurį ar gumuliukus.

Daug apie tokį dalyką nepripasakosi. Būna arba patinka, arba norisi iš karto nusivalyti. Šiuo atveju man jis labai malonus, spalva tinkama kiekvienai dienai, lūpos pamaitintos, nesausėja. Kaina prieinama, sudėtis draugiška, ko dar norėti? 🙂


Naudinga: ieškokite “Bioteka” parduotuvėse ir el-bioteka.lt. Kaina – 5,99 EUR.

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

1 Comment

Add yours
  1. 1
    Gaivile

    Gal cia musu toks auklejimas, kad gink Dieve nepagirti savo vaiko. Jei ir sakai saunu kad gavai gera ivertininma, bet atrodo, kad Marytes Onute gavo dar geresni. Tu dar gal labiau pasisitenk. Gal jau dabar tie vaikuciai ir giriami yra. Bet ta musu karta 30+ tikrai uzaugo tuo metu, kai girti savo vaika tiesiog nepadoru buvo. Gal todel, net sulauke pakankami brandaus amziaus vis del ko nors kompleksuojame. Tai cia to ar ano nelabai moku ar zinau, cia gal ana dailesne yra. Nors seip reikia akcentuoti savo privalumus ir suvokti, kad nieko nera tobulo. Vat 20 metes imasi visokiu veiklu labai sau galvos besukdamos…ir jei per metus “nepadaro” karjeros keliauja kitur pasirodyti kokia ji protinguole ir saunuole.

+ Leave a Comment