Man atrodo, kad reiktų rašyti vien apie pirkinius, ypač jei tai drabužiai ar rankinės, ar ne? Nes vakarykštis įrašas sumušė skaitomumo rekordus, net vyrui šiandien rodžiau savaitės statistikos kreivės šuolį. Todėl tik dar labiau džiaugiuosi, kad galėjau pasidalinti nuostabiu atradimu. Žinoma, aš vis noriu pagaliau ir skaitinius apžvelgti, bet kadangi knygos nėra įdomi tema, tai gal vakare, kaip antrą įrašą, o dabar imuosi kažko atpalaiduojančio. Kosmetikos srityje tai yra kaukės. Man jas pasiūlė išmėginti, o aš iš karto įspėjau, kad nesu lakštinių kaukių žmogus. Na, bet sakė, o gal šitos patiks, juk kompanija pasaulyje mėgiama, stipri, o aš jaukinuosi tokius produktus, tad išbandžiau. Šiaip jau nebesibaidau taip baisiai lakštų, aną sykį Klaipėdoje gavom viešbučio kambarį su vonia, tai net pati pirkau mums su vyru parelaksuoti :). 

Taigi, kaukės…

Išmėginau tirs iš keturių rūšis. Jauninamąja kauke pasidalinau ir bandęs žmogus sakė, kad labai patiko. Bet ten yra pamišimas dėl lakštinių kaukių, tai nežinau ar tikėt, ar visos patinka :). Na, o ką bandžiau aš, papasakosiu jau dabar :). 

Žalioji yra detoksikuojanti veido kaukė nuovargio žymėms šalinti.

Aprašymas:

Graži oda akimirksniu! DAILYDETOX veido kaukė atstato gražios odos balansą bei nuramina sudirgusią odą. Ji puikiai tinka jautriai, tonusą praradusiai ir papilkėjusiai odai. Formulėje esantys aktyvieji ingredientai odai sugrąžina skaistumą ir gyvybingumą. Vaisių ekstraktų kokteilis atgaivina odą, suteikia švytėjimo efektą bei lygina odą. Sudėtyje esantys vitaminai apsaugo odos ląsteles nuo kenksmingo išorės dirgiklių poveikio, skatina odos ląstelių regeneraciją bei padeda išlaikyti reikiamą drėgmės lygį odoje. Terminis vanduo iš Baden Badeno suaktyvina odos natūralius odos metabolizmo procesus. Plona ekologiškos vilnos struktūra yra draugiška odai bei gamtai bei idealiai prisitaiko prie visų veido kontūrų. Be parabenų ir mineralinių aliejų.
Naudojimas: Uždėti kaukę ant švariai nuvalytos veido odos ir pašalinti apsauginį sluoksnį. Laikyti 15 min., kaukės likutį švelniai įmasažuoti arba pašalinti vatos diskeliu. Nereikia nuplauti.

Kaukė tikrai gana plona, labai šlapia, bet skystis nėra glitus, tad čia mano baimės bandyti kaukę ir baigėsi. Nes aš labai bijau toks tokios keistos konsistencijos skysčių. Kaip jau sakiau, aš net padažų nelabai valgau, tai ką jau čia :). Produkto kvapas manęs nesužavėjo, primena vaistus. Tačiau maloniai išbuvau visas 15 min. Kaukė nei smunka, nei kitaip trukdo užsiimti savo veiklomis. Nuėmus veidas buvo lipnokas dar pusvalandį. Drėgmės netrūko, oda lyg ir atrodė skaisčiau. Man visada sunku įvertinti tą momentinį poveikį, bet kaukę įsiminiau teigiamai.

Mėlyna yra veido kaukė drėgmės stokojančiai odai.

Graži oda akimirksniu! Intensyvi drėkinamoji kaukė tinka visiems odos tipams, ypač normaliai ir į sausumą linkusiai odai. Plona ekologiškos vilnos struktūra yra draugiška odai bei gamtai bei idealiai prisitaiko prie visų veido kontūrų. Formulėje esantys veiksmingi ingredientai, tokie kaip dumblių ekstraktas bei dviejų hialurono rugščių formulių derinys, atstato odos drėgmės balansą tiek viršutiniame, tiek apatiniame epidermio sluoksnyje. Oda tampa lygesnė, glotnesnė ir putlesnė. Terminis vanduo iš Baden Badeno suaktyvina odos natūralius odos metabolizmo procesus. Odai suteikiamas švelnios it aksomas odos pojūtis. Be parabenų ir mineralinių aliejų.
Naudojimas: Uždėti kaukę ant švariai nuvalytos veido odos ir pašalinti apsauginį sluoksnį. Laikyti 15 min., kaukės likutį švelniai įmasažuoti arba pašalinti vatos diskeliu. Nereikia nuplauti.

Ši kaukė iš užsidėjimo jausmo ir skysčio konsistencijos panaši į žaliąją, bet žymiai labiau drėkina. Ir kvapas jau daug malonesnis, toks gaivus, švelnus. Nuėmus lipnumo nejutau, bet skystis dar ilgai nenorėjo pilnai susigerti. Gal todėl, kad mano oda nėra labai sausa. Tačiau jau matėsi paputlėjimas, drėgnumas. Ši kaukė patiko labiausiai iš visų.

Juoda kaukė yra valomoji. 

Giliai valanti, odos sebumą sugerianti veido kaukė su medžio anglimi. Tinka visiems odos tipams. Aukštos kokybės celiuliozės pagrindu pagaminta kaukė prisotinta Kishu Binchotan medžio anglimi. Reguliariai naudojant poros tampa mažesnės ir švaresnės. Suteikia odai matiškumo. Puikiai prisitaiko prie kiekvienos veido formos. Priešuždegiminius procesus mažina salicilo rūgštis bei skatina odos nusisluoksniavimą. Magnolijos ekstraktas turi antibakterinį, antioksidacinį efektą odai. O Baden – Baden terminių šaltinių vanduo suteikia odai drėkinimą.

Pirmos kaukės, kaip teigiama aprašyme, buvo iš vilnos, plonytės, o ši jau tokia tipiškesnė popierinė. Žada valyti, bet to visai nepastebėjau. Nuėmus lakštą, skystis susigėrė greičiausiai, man net norėjosi papildomo kremo. Tad ne, nelabai patiko.

Išmėginusi tris rūšis, aš galiu pasakyti, kad labiausiai patiko drėkinanti kaukė. Nužvarbus vėjyje, nudegus saulėje ar kitais panašiais atvejais, ji turėtų neblogai atgaivinti. Būtent šią ir kartočiau.


Naudinga: “Sans Soucis” kaukes rasite “Kosmada” parduotuvėse. Kaina – 5-7 EUR, priklausomai nuo rūšies. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).