Plaukų priežiūros priemones aš galėčiau bandyti ir bandyti. Nuo saulės? Duokit! Plaunantis kondicionierius? Noriu! Aliejukas? Dievinu! Ekologiškas šampūnas? Man smalsu! Ampulė? Nagi na gi na gi! Ir sustoju tik išgirdusi žodžius “sausas šampūnas”, “druskos purškalas”, “lakas”. Tokios priemonės man labai nepatinka. Taigi, atsisakyti išbandyti “Salerm” produkto neturėjau jokių priežasčių.

Skystis sufasuotas į kieto celofano ampules.

Jų dėžutėje yra penkios.

Priemonė pristatoma taip:

Salermvital momentaliai aptraukia plauko stiebą apsaugine plėvele, apsaugančia plauką nuo nepalankaus išorės veiksnių poveikio ir išlyginančia jo paviršių, ir šis efektas išlieka net po keleto galvos plovimų. Plaukai tampa paslankesni, lengviau formuojami, spindintys, galiukai atpalaiduojami ir nebesivelia. Ši priemonė ypač tinka dažytiems plaukams bei plaukams, kurie yra pažeisti saulės ar aplinkos užterštumo. Preparato sudėtyje gausu vitamino E, kuris apsaugo nuo laisvųjų radikalų bei suteikia maksimalią apsaugą plaukams ir plaukų spalvai. Naudojimas: vienos ampulės turinį paskleisti ant išplautų plaukų per visą jų ilgį, ypač atidžiai užnešant ant plaukų galiukų ir labiau pažeistų plaukų zonų. Nenuplaukti. Plaukus džiovinti įprastu būdu.

Sudėtis:

Viskas kaip ir paaiškėja, ši priemonė yra silikonų, vitamino E ir kviečių gemalų aliejaus mišinys. Sudėtis labai minimali, saugi ir efektyvi siekiant dekoratyvinio efekto, bet plaukų tikrai negydys.

Kai savo “Instagram” istorijose pasidalinau produkto nuotrauka, sulaukiau Irmos patarimo nepadauginti šio produkto. Bandžiau. Tad užuot sukrovusi visą ampulę aš panaudojau gal trečdalį, bet vistiek padauginau. Na sunku pataikyti iš pradžių tikslų kiekį. Plaukai atrodė kiek apsunkinti. Tačiau, kadangi silikonai taip lengvai neišsiplauna, tai dar net po kelių plovimų garbanos atrodė sveikesnės ir žvilgesnės.

Kitus kartus aš tepdavau tikrai mažą kiekį ir tik ant galiukų. Kur kas geriau. Iš esmės, tai nepasakyčiau, kad priemonė labai labai skiriasi nuo tipinių aliejukų, gal kiek koncentruotesnė ir stipresnio dekoratyvinio poveikio. Be to neprifarširuota kvapų. Įtariu, bet neturiu kaip išbandyti, ypač pasiteisintų naudojančioms tiesintuvus.

Vienas nepatogumas – kažkur laikyti prakirptą ampulę, o šiaip, jei nesibaidote silikonų, turite pažeistus plaukus, tai pamėginkite. Čia tokia greita pagalba, kaip ir gerai maskuojanti pudra prieš svarbų vakarėlį.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite fizinėse “Vitrina” parduotuvėse ir internete. Pakuotė kainuoja 10 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).