Šiandien turėjau šiek tiek laiko ir nusprendžiau pasivaikščioti po kelias drabužių parduotuves. Konkrečiai tai ZARA, H&M, Lindex… Pastarojoje pasimatavau porą drabužių, nors nieko ir nepirkau, bet pvz., ZARA prieš 10 metų buvo mano svajonių parduotuvė, kurioje patikdavo viskas, tik deja įpirkti to visko negalėjau. Dabar gi gal ir galėčiau kažką įsigyti, o ypač išpardavimų metu, kai kainos prasideda nuo 6 eurų, bet na nematau ten nieko gražaus išskyrus lauko drabužius ir batus. Pasenau?

Bevaikštinėdama dideliu lanku apėjau kosmetikos parduotuves (nepadėjo, nes grįžus padariau du užsakymus iš elektroninių), nes gi namuose kalnai produktų. Pvz., rankų kremų užsikaupė po švenčių, o apie tokius aš dažnai nebloginu. Aprašau kas trečią :).

“Rudy” dėmesio nusipelnė tik mano vyro dėka. Paprastai aš įsimetu kremą į kosmetinę, kurią nešiojuosi rankinėje. Kai mudu kartu vaikštome, gana neretai išgirstu prašymą: “duok rankų kremo!”. Ir duodu. Ir vienas kremukas baigėsi, kitas, bet štai, kai į minėtą kosmetinę pateko “Rudy”, tai kas kartą grąžindamas kremą, brangusis pasako jam komplimentą. Koks geras, koks puikus!

Pirmą tūbelę aš gavau dovanų nuo Mildos iš Mosp Blog, kai keitėmės swapbox’ais.

Dailus dizainas man primena botaninius atvirlaiškius ir sufleruoja, kad atidarius turėtų pasklisti stiprus kvapas.

Sudėtis (teko į ją “įsilaužti”, tad nuotrauka negraži, bet atstovai neturėtų užlipinti šios svarbios informacijos!):

Pagrindą sudaro minkštikliai, yra ir migdolų aliejaus, bet šiaip nėra ši sudėtis pavyzdinė.

Kaip ir buvo galima tikėtis, kvapas yra stiprus, nenatūralus, saldus. Labai ilgai neišlieka, todėl per daug neerizna, tačiau kokiame traukinyje tai kremo netraukite, bendrakeleiviai gali susinervinti.

Mano vyrui jis labai patinka tuo, kad greitai susigeria. Ponas nuolat tą kartoja. O štai sakyčiau, kad vidutiniškai, tad jau jums reiks apsispręst kuo tikėti. Jo rankos labai sausos. Mano – normalios.

Ką dar galima papasakoti apie rankų kremą? Valgyt nedaro, grindų nešluoja, bet ir nedingsta naktimis, neplėšia bobučių gatvėje. Vidutinybė, kuri tikrai gali atrasti gerbėjų ratą. Pamėginkit!

Įvertinimas:

Naudinga: ieškokite “Eurokos”. Kaina apie 2-3 EUR.

Tikiuosi buvo smagu paskaityti mano istorijas. Ačiū, kad užsukote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.