“oho-litras-kremo” :). Taip mano kompiuteryje pavadintas aplankas su šio pienelio nuotraukomis. Kai produktas atkeliavo, aš pagalvojau, ei, tai ką, dabar du metus negalėsiu kito kremo naudoti? Mat juos aš išbaigiu lėtokai. Tačiau čia gi šeimyninis butelis, todėl pasidalinau su giminaičiais ir tapo šiek tiek ramiau :). Tokios va pirmosios reakcijos, bet pakalbėkime apie patį produktą.

Apie ispanų gamintoją jo lietuviškieji atstovai rašo trumpai, bet taikliai:

Rilastil Cumlaude lab saugos visas Tavo specifines ar intymias paslaptis. Tyliai ir delikačiai. Švelniai ir saugiai. Koncentruotos priemonės nuo plaukų slinkimo ar gydomieji fluidai itin šerpetojančiai odai, intymios higienos geliai, ovulės su prebiotikais – bus nuraminta visa tai, kas neramina.

Visų produktų dizainas minimalistinis, dvelkiantis švara ir, kaip aš sakau, “kažkuo iš vaistinės” :).

Mano bandomas produktas yra kūno pienelis su 6% natrio laktato. Aprašyme teigiama:

Fluido tekstūros greitai susigerianti emulsija, suteikianti minkštinamąjį poveikį.

Jos sudėtyje esantis natrio laktatas (6 %) padeda atkurti tinkamą odos drėgmės lygį, greitai sumažina odos niežėjimą, sausumo ir tempimo pojūtį. Rekomenduojama visų šeimos narių odai drėkinti.

Tinka nėščioms moterims, vaikams, vyresnio amžiaus žmonėms, taip pat sergantiems diabetu.

Sudėtis:

Mano akimis sudėtyje neišvengta keleto abejotinos vertės ingredientų, nepageidaujamas konservantas, o ir ta druska vargu ar labai reikalinga. Nors iš kitos pusės žiūrint, neatrodo šis produktas agresyvus ar kažkaip kitaip netinkamas naudoti.

Didžiulis butelis yra su pompa, kuri patogiai sukiojasi ir užsirakina. Tas man patinka, nes priemonę laikau gulsčią, niekaip kitaip netelpa.

Pienelis baltas, nors nėra labai tirštas, bet iš pažiūros riebokas. Kvapas labai lengvas, kol neprikiši nosies, tai gali net pagalvoti, kad čia bekvapis produktas. Šį faktą galima laikyti ir pliusu, ir minusu. Šiuo atveju, atsižvelgiant į tai, kad priemonė skirta visai šeimai, visoms lytims ir amžiams, tai manyčiau yra pliusas.

Didžiulis privalumas, kad priemonė greitai įsigeria ir palieka švelnią odą. Labai švelnią. Neretai man būna taip, kad kokiu produktu, pvz., sausu aliejumi, iš vakaro išsitepu kūną, o ryte blauzdų oda atrodo sausutėlė, net pleiskanoja (su kitomis kūno dalimis bėdų nėra). Va su šiuo pieneliu taip nebūna. Mano kūnas nėra jautrus, ir jokių specifinių problemų neturiu, todėl įvertinti, kaip jis tvarkytųsi su tuo aš negaliu, tačiau man XERALAUDE 6 yra puikus kasdienis produktas, kuriuo galiu pasitikėti (dėl gero drėkinimo ir greito susigėrimo).

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Tiesioggrazi.lt (23.50 EUR) ir Eurovaistine.lt (26.99 EUR).


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).