Apžvalga: "Margarita" drėkinamasis kūno kremas su agurkų ir ramunėlių ekstraktais

Estimated read time 2 min read

“Margarita” drėkinamasis kūno kremas su agurkų ir ramunėlių ekstraktais

Mano įvertinimas: 4.5/5

Mano komentarai: Šis “Margarita” kremas yra naujiena, nors ne iš karto susipratau. Pamačiusi “Biok” FB minint naujienas, pagalvojau, kad pala pala, o tai nebuvo anksčiau agurkinio kremo? Pasirodo buvo, bet pasikeitė pakuotės, turbūt ir formulė. Seno varianto bandyti neteko, na o naujoką naudoju jau kelias savaites.

Esu maloniai nustebinta. Šis kremas mano odą puikiai drėkina. Seniau “Biok” priemones kūnui naudojau tik kartą ir berods tai buvo kremas su pieno išrūgomis. Visai nepatiko. Tad nedrąsiai bandžiau aprašomą gaminį.

Jau sakiau, kad drėkina puikiai. Ir tai labai matosi ant mano blauzdų. Paprastai jos godžiai sugeria visus kremus, ar sviestus, bet vakarop jau būna, kaip čia pasakius… saustelėjusios. Norisi vėl kuo nors pasitepti. Po “Margaritos” švelnus, sudrėkintos odos jausmas man išlieka visą parą. Tokį poveikį esu pastebėjusi tik naudodama gerokai brangesnį “Neutrogena” losjoną.

Pastaruoju metu įsigudrinau “Margaritą” naudoti kartu su įdegio priemone iš “Dove”. Šaunus duetas.

Atskirą pastraipą noriu paskirti kvapui. Jis keistas. Nieko bendro su agurkais, bet kažkas tokio gaivaus ir kitokio, negaliu priskirti jokiems pažįstamiems kvapams. Kaip įdomu. Ir džiaugiuosi kas antrą kartą. Blaškausi tarp labai patinka ir visai nepatinka.

Visumoje tai vienas geresnių drėkinamųjų kremų kūnui. Lietuviškas, nebrangus, veiksmingas. Rekomenduoju.

P.S. Ieškok www.venividi.lt draugų Facebooke.

+ There are no comments

Add yours