Pirmadienį rašiau, kad ši savaitė bus skirta veido priežiūrai, su tam tikrais nukrypimais (na, kaip antai, kad vakar pasakojau apie garbanų kremą). Pastaruoju metu keistoka, bet veido būkle per daug nesiskundžiu. Kodėl keistoka? Na, pvz., birželį turėjau nemažai streso, psichologinės graužaties ir tai padarė įtaką plaukams. Aš jaučiu, kad jie dabar kiek labiau slenka, beje pradėjau gerti vitaminus skirtus šiems stiprinti, sakyčiau, labai gera proga išbandyti :). Na, o su veidu daugiau mažiau viskas ok. Žinoma, tradicinės bėdos, kad kemšasi poros, niekur nedingę. Tad sulaukusi pasiūlymo išmėginti valančią kaukę – susidomėjau. Visgi mane labai baidė forma.

Alginatinės kaukės labai madingos, visi girdėjot apie “Casmarą”, kuri, beje, guli jau pusę metų pas mane :). Kuo jos ypatingos? Alginatinės kaukės išgaunamos iš jūros dumblių. Jos suformuoja oro ir drėgmės nepraleidžiančią plėvelę, kuri užtikrina gilų drėkinimą. Tokios kaukės gerina limfos ir kraujo apytaką, puikiai tinka visiems odos tipams, pagerina veido kontūrus, skaistina ir drėkina. Puikiai tinka odos nuraminimui ir įvairių procedūrų užbaigimui. Tokios kaukės užteptos sustingsta ir primena silikoną ar gumą.

Kas čia mane baido? Jau žinote, kad ne itin mėgstu lakštines kaukes. Labiausiai dėl to, kad jaučiu pasibjaurėjimą, kai reikia jas užsidėti. Pastaruoju metu gerokai persilaužiau, bet vistiek, tai nėra super malonus SPA. Aš bijojau, kad ir alginatinė kels nemalonius jausmus. Esu kartą tokią bandžiusi pas kosmetologę, bet nei ten mačiau ką daro, o ir šiaip stresavau, tai pojūčių neužfiksavau. Visgi, kai namie trys alginatai (ši iš “Quality & Earth”, minėta “Casmara” ir dar viena nebrangi korėjietiška iš “Skinlite”) reikia pagaliau susiimti, nebesandėliuoti ir išmėginti, ane?

Pristatoma taip:

alginatinė nulupama valanti kaukė su jūros dumbliais. Giliai valo odą. Pašalina toksinus, nešvarumus ir sugeria riebalų sekrecijos perteklių, paliekant švarią ir sveiką veido odą. Atkuria natūralios odos balansą sujungiant savo detoksikuojančias savybes su intensyviu drėkinančiu poveikiu.

Naudojimo būdas: masažiniais judesiais įmasažuokite keletą lašų kremo. Naudodamiesi mentele sumaišykite (per 30 sec.) „Step 1“ ir „Step 2“ pakuočių turinius iki homogeninės masės. Kaip įmanoma greičiau su mentele užtepkite ant veido, akių vokų ir lūpų (po 5min. masė pradeda stingti). Po 20-30 min nuimkite kaukę. Įmasažuokite dar keletą lašų kremo.

Sudėtis:

Man čia labiausiai nepatinka konservantas methylisothiazolinone. Jei aš nesibaidau nei fenoksietanolio, nei visų benzylų ar net parabenų, tai šio nemėgstu ir tiek, nors alerginių reakcijų dar nesu pastebėjusi.

Taigi, įsigiję kaukę gausite kremo, mentelę ir keturis pakučius kaukės. Atkreipkite dėmesį, kad ji skirta dviems kartams. Tad vienam paruošimui jums reikia tik dviejų pakelių, o ne visų 🙂

Eiga nurodyta produkto aprašyme. Pasitepate veidą kremu, greitai greitai sumaišote step 1 ir step 2 ir mentele kraunate ant veido. Šiaip rekomenduojama tepti ir ant akių, ir ant lūpų. Na, ant akių, kai esi vienas namie, tai nelabai norisi, o ant lūpų čia jau mano asmeniškumai ir baimės stabdo.

Kaukę tepti sunkoka, nes ji stingsta, bet įmanoma, ne raketų mokslas. Būtent ši yra šaldanti, tad veidas tikrai maloniai vėsta, užsiuodžia lyg ir mentolis… Jausmas tikrai malonus. Jokio dirginimo, tik gaivi vėsa.

Laikiau pusę valandos. Nusiėmė vientisu sluoksniu, tik pakraščiukuose teko krapštyti likučius. Tose vietose, kur užtepiau per plonai. Veidas liko švelnus, malonus liesti, sudrėkintas, tačiau kažkokių valymo savybių nepastebėjau. Iš viso, man tokios kaukės labiau asocijuojasi su nuraminimu bei malonumu. Tikrai sunaudosiu dabar ir visas kitas turimas :).

Beje, mano manymų produkto vienam kartui yra per daug. Taip, aš netepiau ant akių ar lūpų, bet vistiek būtų likę gal trečdalis. Tad pagaukit draugą, kai procedūrinsitės, nes teks išmesti likučius.

Man patiko daug labiau už lakštines.


Įvertinimas:

Naudinga: kaukę įsigyti galite Medexy.lt. Dviejų kartų pakuotė kainuoja 18 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).