“Veni Vidi” yra atradimų blogas. Tad kartais tikrai pasitaiko produktų labai į temą. “Prestige” paletė yra tikras atradimas. Gyvenime nebūčiau sugalvojusi jos bandyti, tuo labiau, kad kaina tikrai nemaža, kaip už tokį mažai žinomą daiktą. Tačiau gavau iš “Eurokos” ir rašiau atsiliepimą jų tinklaraščiui. Net negalvojau, kad priemonė man prilips ir norėsiu dar ir savo skaitytojas parekomenduoti. Ne viskas tobula, žinoma.

Natūralūs, rusvi, aksomo švelnumo, matiniai atspalviai padės sukurti nuostabų rafinuotą makiažą. PRESTIGE akių vokų šešėlių ypač švelni tekstūra tobulai dengia akių vokus. Rinkinį sudaro: 5 akių vokų šešėliai, veidrodis, dvipusis šepetėlis. Akių vokų šešėlius galite naudoti kaip atskiras spalvas arba maišyti tarpusavyje.

Sudėtis:

Paprasta, plastikinė pigi pakuotė tikrai nesukelia wow efekto. Tačiau tuo pačiu per daug ir neišsiskiria. Laisvai galėtume sumaišyti, kad ir su “Isadora” produktais, ar ne?

Šepetėlis yra tragedija, bet ar pasakiau kažką labai naujo? Tik minėtoje “Isadora” paletėje ir esu radusi normalų. Ir aš net nesuprantu, kam gamintojai varginasi, jei net pirštais yra lengviau pasidažyti, nei jų siūlomu šepetuku.

Trys šviesesnės spalvos nėra labai pigmentuotos, visos turi polinkį į birumą.

Tačiau nuo tada kai turiu šią paletę, aš ją naudoju kiekvieną dieną. Nes ta antra spalva yra tobula sklaidymui. Tobula tokiai žioplei kaip aš, kuri nemoka ryškiai dažytis ir kartais padaugina gerai pigmentuotų šešėlių. Tada imu daug daug šitos rusvos ir sklaidau skaidau sklaidau… Kol nusibosta ir nusprendžiu, kad ai bus gerai. Jaučiu, kad šioje spalvoje yra jau didžiausia naudojimo padaryta duobė iš visų mano turimų šešėlių.

Tamsiausia spalva, nors ir šiltoka, bet išvykose man pasitarnauja kaip antakių priemonė. O vidurinę kelis kartus esu panaudojusi kontūravimui. Pilkšva ir ne itin pigmentuota, tad puikiai tinka diletantams :D.

Kaip jau sakiau, niekada nebūčiau atkreipusi dėmesio, paletė tiesiog pati turėjo atsidurti rankose, o ir tada aš dar į ją labai skeptiškai žiūrėjau. Nes tikrai turiu ir gražesnių, ir geriau pigmentuotų. Tik va “Prestige” pasirodė labai universali. Mažiau byrėtų, tai būtų nuostabi. Mažiau kainuotų, tai būtų tobula.

Bandėt gal?


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Eurokos”. Reguliari kaina – 17.90 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).