Sėdžiu visa lipni, nes žiauriai karšta ir tada pagalvoju, kad, o jei dabar būtų spalio galas, kuomet dar neįjungtas šildymas… Apsikabinčiau puodą arbatos, atsitempčiau šildytuvą, dekį ir vistiek man šaltų rankos, burbėčiau ant tų, kurie mato jaukumą megztiniuose. Svajočiau apie vasarą. Dabar pasidarau skersvėjį, pasipurškiu, kokia dulksna ir visa happy galvoju, kad nors ir visą gyvenimą taip, kad tik ne ruduo ir pilkas vaizdas 6 mėnesius. Ir dar per šiuos karščius man atrodo visi tokie labiau easy. Niekam neberūpi, kad tu po miestą vaikštai pusnuogis, be makiažo, freezy plaukais, mat kiekvienas tą patiria. Aš dabar irgi gyvenu kuo mažiau apsikrovusi, o odą vis drėkinu drėkinu. Praeitą savaitę skelbiau dedikuotą kaukėms bei veido priežiūrai ir nors išbandžiau ne visas, kurias planavau, bet pagaliau išsitraukiau užsigulėjusias. Viena jų – “Kiehl’s lakštinė kaukė “Instant Renewal Concentrate Mask”. Su “Kiehl’s” pas mane toks love-hate santykis. Neseniai odę rašiau pačiam nuostabiausiam lūpų balzamui, o ar kaukė patiko va tuoj tuoj parašysiu.

Trumpas aprašymas:

Tai yra pirmoji Kiehl’s, aliejų prisotinta, lakštinė hidrogelinė kaukė! Ši dviejų dalių kaukė prisitaiko prie bet kokios odos formos ir suteikia jai drėgmės. Šalto spaudimo aliejai iš Amazonės džiunglių 🌿 švelnina, lygina ir atgaivina veido odą.

Sudėtis: Aqua/Water, Glycerin, Methylpropanediol, Ceratonia Siliqua Gum/Carob Gum, Cocos Nucifera Fruit Extract/Coconut Fruit Extract, Hexylene Glycol, Carrageenan, Polysorbate 60, Propanediol, Allantoin, Xanthan Gum Hydroxyacetophenone, Copaiba Officinalis/Balsam Copaiba Resin, Sucrose, Potassium Chloride, Ricinus Communis Seed Oil/Castor Seed Oil, Calcium Lactate, Chlorphenesin, CI 77492/Iron Oxides, Carapa Guaianensis Seed Oil, Vaccinium Angustifolium Fruit Extract/Blueberry Fruit Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Rubus Fruticosus Fruit Extract/Blackberry Fruit Extract, Butylene Glycol, Disodium EDTA, Caprylhydroxamic Acid, Sodium Polyacrylate, Pentaclethra Macroloba Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Black Strap Powder, Ammonium Sulfate, Acetic Acid, Triethoxycaprylylsilane, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Maltodextrin, Ethylhexylglycerin.

Na, aprašymas šiaip labai jau daug nežada, tik drėkinti, lyginti, minkštinti, atstatyti odos apsauginį barjerą, suteikti sveiko švytėjimo.

Pati kaukė nustebino, nes ji padalinta į dvi dalis, tad patogiau užsidėti. Ji nėra panaši į medžiagą ar popierių, labiau primena ploną gumos sluoksnį. Drėgna, bet negliti.

Na ir nepasakyčiau, kad kaukė man paliko kažkokį ypatingą įspūdį. Šiek tiek sujautrino pažeistas vietas (turiu pastoviai tokių nuo vieno ar kito spuogelio), po jos norėjosi užsitepti kremo, tad nesuteikė pakankamo drėkinimo. Pati kaukė sunkoka ir šiek tiek linkusi smukti.

Tačiau ir peikti labai negaliu, nes vienkartinės lakštinės kaukės iš esmės sukelia neutralius jausmus, jei nėra hyper drėkinimo, tai aš kažkokios didelės prasmės jose ir nepamatau. Labiau smagus ritualas. Man daug labiau patinka naktinė stangrinanti kaukė, nes net po vienos nakties oda atrodo tokia labiau putnesnė.


Įvertinimas:

Naudinga: “Kiehl’s” produkcijos Lietuvoje rasti jų parduotuvėse “Panoramoje” bei “Akropolyje”, Vilniuje. Kaukės parduodamos po 4vnt dėžutėmis ir tokia pakuotė kainuoja 34 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).