Neslėpsiu, lūpų dažų pas mane šiuo metu yra daug. Tačiau dėl draugystės su “L’oreal”, dominuoja jų grupės produktai. Ir man iš tiesų patinka. Esu atradusi mėgiamas spalvas ir tik jas tenaudoju, visiškai neturiu poreikio blaškytis. Bet, žinoma, pamėginti kažką naujo visada smalsu, ypač jei kalba apie kompaniją, kurios priemones “Iherb” apžiūrinėju jau gal 8 metus, o čiupinėjau tai tikrai nedaug. Tad pamėginau “The Healthy Lip Velvet” dažus. Kadangi esu nude karalienė, tai visos pasirinktos spalvos yra švelnesnės. Su ryškiomis aš sau negraži, man nepatogu, o ir būtina visada šypsotis, kad neatrodyčiau lyg arlekinas. Tad ne ne, tik nude 🙂

Aprašymas: PHYSICIANS FORMULA THE HEALTHY LIP VELVET – tai ilgai išliekantys ir tolygiu atspalviu dengiantys skysti lūpų dažai. Jų sudėtis papildyta avokadų aliejumi, vitaminais A bei E, hialurono rūgštis ir peptidais, kurie saugo nuo senėjimo.

Sakau, kad pakuotė tikrai labai daili. Storo dvigubo plastiko tubelė atrodo kokybiškai. Nėra kompanijai būdingų kičinių išorinių dėžučių, kas labai džiugu. 

Mano pasirinktos spalvos:

Bare with me, Coral minterals, All natural nude
Bare with me, Coral minterals, All natural nude
Bare with me, Coral minterals, All natural nude

Kokia man patinka labiausiai? Aišku, all natural nude. 

Dažai saldžiai kvepia, tepasi plonu sluoksniu. Gana ilgai džiūva. Net ir tapę vizualiai matiniais, jei šiek tiek tepa ir limpa. Tad ne, nebus favoritais :). Laikosi vidutiniškai, vėliau netolygiai apsitrina. Tačiau nepastebėjau, kad itin sausintų lūpas, už ką gauna pliusų. Ir šiaip, primenu, kad ant mano lūpų nesilaiko net tie, kuriuos žmonės turi problemų nuvalyti, tad apžvalga yra labai labai subjektyvi. 

Neblogai, bet grįžtu prie mylimesnių.


Naudinga: Įsigyti galima Eurokos.lt. Be nuolaidos kainuoja 8 EUR ir yra 9 spalvos. 

Visi “Physicians Formulas” atsiliepimai

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).