Vis pagalvoju, kad aš niekada nejaučiau ištikimybės kosmetikos priemonėms. Štai mano vyras visada perka tą patį dezodorantą, tą pačią dušo žele, o kinų kavinėje valgo tą pačią tirštą avienos sriubą, o picerijoje – tą pačią aštrią picą. O aš nuolatos noriu išmėginti ką nors naujo, jei ir kartoju kokį produktą, tai tikrai ne iš karto, kavinėse taip pat ilgai spoksau į meniu kol sugalvoju ką noriu ragauti šiandien.

Ypatingai ištikimybės nejaučiu ir dezodorantams. Galėčiau nuolatos mėginti skirtingus, tik bėda ta, kad atradusi kristalus, aš sumažinau pasirinkimo galimybes. Nėra jau jų tiek daug mūsų rinkoje. “Perspi-Rock” aš gavau pamėginti. Iš pradžių kompanija siūlė man kitų, populiaresnių, brangesnių gaminių, bet kažkaip nesusidomėjau ir pasiprašiau tiesiog paprasto dezodoranto. Maniškis iš “Bionsen” jau sutirpo, kartais jį papildau atskeldama gabaliuką nuo seno sudužusio kristalo, tačiau naują turėti irgi pravartu.

“Perspi-rock” pristatomas taip:

Natūralus kalio aliuminio kristalas veikiantis kaip natūralus bakterijas naikinantis antiseptikas. Perspi-Rock apsaugo nuo nemalonaus prakaito kvapo daugiau kaip 24 valandas. Šio dezodoranto gamybai nenaudojamos jokios cheminės medžiagos. Priemonė odą padengia mikroskopiniu mineralinės druskos sluoksniu, kuris neužkemša prakaito liaukų ir apsaugo nuo nemalonaus prakaito kvapo.

Čia matome ir minimalią sudėtį:

Kristalas supakuotas gana tipiškai. Atsisuka dangtelis ir štai jis prieš akis. Tereikia sudrėkinti ir tepti tas vietas, kurios dažniausiai prakaituoja. O tai nebūtinai pažastys, naudoti galima ir kojoms, krūtinei ir visur kur tik reikia.

Labai mažai yra ką pasakyti, apie tokį produktą. Jis veikia. Bent jau mane. Pasitepusi kristalu aš visą dieną galiu būti rami, kad nepradėsiu skleisti nemalonaus kvapo. Prakaito, žinoma jis nesulaiko, bet kvapą VISIŠKAI neutralizuoja. Bent jau mano. Nors šiaip dideliu prakaitavimu aš ir nesiskundžiu, tiems, kas jau turi rimtų bėdų, siūlau užmesti akį į antiperspirantą, kuris stabdo prakaitavimą.

Tai jau ne pirma mano kristalo (ne šio gamintojo, o apskritai) tokio tipo pakuotė, tad neabejoju, kad po kokio pusmečio, kai akmenukas gerokai aptirps, ir vėl bus problemų su tuo, kad šis atsiklijuos nuo pagrindo. Na, bet iki tol dar daug laiko.

Taip visiškai nuobodžiai neturiu jokių priekaištų. Veiksmingas, ilgalaikis, nekenkia sveikatai kaip antiperspirantai. Tiesiog paprastas, bet ne prastas :).

Naudinga:

Naudinga: “Perspi-Rock” dezodorantą įsigyti galite Medikos.lt. Kaina- 7.50 EUR už 60g.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.