Pagaliau apžvalga, nes gi žiūriu, kad pastaruoju metu vis ką nors kitą rašiau. Šiandien jaučiuosi nusivaikščiojusi. Ėjau pasižvalgyti į sostinės dienas, bet grįžau tik su pilna kuprine knygų iš “Mint Vinetu”. Tarsi neturėčiau ko skaityti. Nepaisant nuovargio, ką nors parašyti noriu, nes tą daryti man patinka. Šiandien galvojau, kad ir ką būčiau dirbusi, visgi tada kai rašiau žurnale už pinigus, buvau laimingiausia darbine prasme. Ir dabar mielai rasčiau papildomą, ar pagrindinį darbą susijusi su rašymais. Jei žinot – šaukit!

Na, o aktyvios dienos visiškai neįsivaizduojamos be dezodoranto. Nors be jo neįsivaizduojamos jokios dienos :D. Toks produktas retas svečias mano tinklaraštyje. Taip yra todėl, kad aš dažniausiai perku kokį nors kristalą, o šie gi naudojami “amžinai”. Kartais nusidedu ir išbandau ką nors kitą. Ir vis būnu nepatenkinta. Tai rūbus tepa, tai dirgina, tai skleidžia blogą kvapą. Ir grįžtu prie akmenuko, tačiau šis turi erzinančią savybę – gerokai apnaudotas atsiklijuoja nuo pagrindo ir labai lengvai nukrenta, o tada sudūžta. Kai taip nutiko paskutinį kartą, aš nusipirkau purškiamą variantą.

Principas toks, kad 16 g ammonium alum kristalo yra įdėta į buteliuką su purkštuku. Tereikia užpilti vandeniu ir naudoti kaip purškiamą dezodorantą. Papildyti buteliuką galima 5 kartus. Net yra padaryti nutrinami (kaip loterijos bilietai) burbuliukai, kuriais galima žymėtis kiek kartų pylėt vandenį.

Tiesa, man jau gerokai apsitrynė. Kai baigsis šis dezodorantas, aš į buteliuką vėl pridėsiu kristalų (iš sudūžusio akmenėlio).

Kalbant apie poveikį, tai viskas priklauso nuo žmogaus ir jo kūno reakcijų. Pvz., mano vyrui tokie dezodorantai visai netinka. Kvapą ne neutralizuoja, o pakeičia nemalonesniu. Na, o man gi labai tinka ir patinka, nes nors tokie produktai prakaitavimo nestabdo, bet visiškai neutralizuoja kvapą. Nieko daugiau ir nenoriu. O juk kristalai dar ir saugesni, mažiau kenkia sveikatai nei kiti antiperspiranai.

Bandžiau ne vieną, visi veikia vienodai. Tiesiog veikia. “Bionsen” taip pat.

Įvertinimas:

Naudinga: Pirkau “Droge”, kainavo iki 5 eurų.

Nebūkit abejingi! Diskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų. Kontaktų skiltyje nurodyti visi adresai.