Hey, noriu save ir kitus blogerius pasveikinti su tarptautine tinklaraštininkų diena! Seniausias mano įrašas, kurį dar šiandien galiu rasti internete, yra paskelbtas 2007-11-06. Nuo to laiko, tikrai neturėjau ilgesnės nei mėnesio nerašymo pertraukos (čia visus blogus kartu sudėjus, nes yra tokių, kurie nebepildomi, ar kurį laiką neveikė). Kadangi man dabar 36 metai, tai taip išeina, kad bloginu jau trečdalį gyvenimo ir tikrai jaučiu kažkokią šventę, kad ir kalendoriuke. 

Dar vienas smagus dalykas, kad šiandien pasakiau vyrui vieną kreizi verslo idėją (nors tas verslas irgi labiau hobis finansine prasme gautųsi, bet well, aš mėgstu į tokius dalykus širdį įdėti), ir jis gana entuziastingai pritarė. Beje, jei tai kažkada įgyvendinsiu, tai viena mano skaitytoja neturėtų nustebti, nes kažkada į instą storį, kuriame man rašė, kad turiu talentą atrasti tokius dalykus, atsakiau, kad man reiktų tuo užsiimt už pinigus ir kartu pakikenom. Na, bet čia ateitis, nes įgyvendinimui reikia tam tikrų sprendimų ir nemažo įdirbio, o tai skaičiuojama mėnesiais. 

O kol kas už lango vasara. Ir nors saulė plieskia, aš amžinai išsitepusi kremais su SPF. Tačiau šiemet vis pasiduodavau minčiai, kad reikia kojas kažkiek parudinti. Taip namuose atsirado bent kelios savaiminio įdegio priemonės, kurias seniau griežtai atsisakydavau bandyti. “Palmer’s” suviliojo pažadais, kad jis šviesus, o įdegis palaipsninis ir išryškėja tik reguliariai naudojant. Tikėjausi, kad bus gerokai mažiau liapsusų. 

Aprašymas:

Kūno losjonas palaipsniui suteikia odai aukso spalvos įdegį. Kreminės tekstūros losjonas 24 valandas drėkina odą. Priemonė padeda palaikyti natūralų švytintį vasaros įdegį ištisus metus. Subtilus įdegis išryškėja per kelias dienas, palaipsniui. Nuo šviesaus iki vidutinio tamsumo ir tamsaus įdegio atspalvio, kontroliuokite savo odos tono intensyvumą ištisus metus su PALMER’S kūno losjonu.

Naudojimas: Geriausiam rezultatui pasiekti, tepkite švarią odą losjonu vieną kartą per dieną arba taip dažnai, kiek reikia, kol pasieksite norimą įdegio atspalvį. Po naudojimo nusiplaukite rankas.

Sudėtis: Water (Aqua), Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Dihydroxyacetone, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Stearic Acid, Propylene Glycol, Bentonite, Fragrance (Parfum), Tocopheryl Acetate, Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Phenoxyethanol, Lanolin Alcohol, Xanthan Gum, Myristyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearyl Alcohol, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Yellow 5 (CI 19140) Orange 4 (CI 15510), Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate

Pradėsiu nuo kvapo. Pradinis produkto aromatas dvelkia kakava-vanile-šokoladu. Labai stipriai, erzinančiai ir nenatūraliai. Nėra taip, kad visai negaliu pakęsti, mat jis nesilaiko itin ilgai, bet… Ne, tai nėra malonus aromatas. Po kurio laiko jis pakinta į tipinį savaiminio įdegio kremų kvapą. O šis, man regis, nepatinka niekam. Ar klįstu?

Konsistencija gana lengva, kaip pienelio, produktas gana greitai susigeria ir drėkina odą, čia priekaištų neturiu.

Na, o apie savaiminio įdegio funkciją mano nuomonė dvejopa. Pirmą vakarą ištepusi kojas, aš ryte nepamačiau jokio efekto, arba jis buvo itin nežymus. Pakartojusi procedūrą antrą vakarą ryte radau nudažytus kelius, šlaunis, pėdų kauliukus. Ir tikrai stengiausi tas vietas prieš tai sudrėkinti ir iš viso tepti mažiau kremo. Spalva – oranžinė, žinoma. O dar kol atšveičiau kūną, dar savaitė praėjo.

Bet pasiteisino maišymas su kūno kremu. Imu dvi dalis įprasto drėkiklio, vieną dalį savaiminio, sumaišau, išsitepu ir nors tas įdegio efektas tada tampa vos matomu, bet bent jau nesu dryžuota, oranžinė ar kitaip juokinga. O man ir nereikia ryškumo. Tad, kai visada, nemoku aš su jais, o ir kvapas nelabai, bet po truputį sunaudosiu. Ir jau greit papasakosiu apie kitus nepasisekimus, nes kaip sakiau, ne vieną priemonę turiu.


Naudinga: Įsigyti galite Eurokos.lt (11.90 EUR už 250ml) arba Feelunique.com (7.90 EUR).

Visi “Palmer’s” atsiliepimai. 

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).