Apie savo dienų eigą kažko šiandien nepasakosiu, kad nepradėčiau zirzti ir iš karto šoku prie lūpų balzamo. Neseniai rašiau tekstą apie “Evergetikon” porelę ir ten pasakojau apie milijoną savo balzamų, tad nebesikartosiu. Neklauskit, kam jų tiek reikia, žiūrėkit į mane tiesiog kaip į apžvalgininkę, kuri išbando norėdama pasidalinti įspūdžiais. Aš jau nepamenu iš kur turiu “Palmer’s Ripe Mango”. Ne todėl, kad atmintis trumpa, o todėl, kad aš jį esu pati pirkusi ir dovanojusi, vėl pirkusi, dovanojusi, gavusi dovanų. Tad sunku beatsekti, kur kuris 😀 Gulėjo gulėjo, laukė laukė eilės ir kartą spontaniškai prasidariau 😀

Aprašymas:

Balzamas apsaugo ir drėkina lūpas. Jis suteikia joms švelnumo. Sudėtyje yra drėkiklių, kakavos sviesto, taukmedžio sviesto, mango ekstrakto, vitamino E.

SudėtisCocos nucifera (coconut) oil, beeswax, glycine soja (soybean) oil, thoebroma cacao (cocoa) seed butter, hydrogenated vegetable oil, butyrospermum parkii (shea) butter, flavor (aroma), tocopheryl acetate, mangifera indica (mango) fruit extract, carthamus tinctorius (safflower) seed oil, stevioside, rebaudioside A, benzyl alcohol, benzyl benzoate, citral, citronellol, geraniol, linalool, limonene.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad priemonė primena garsiuosius EOS, tačiau indelio atidarymo principas kiek kitoks ir aiškesnis pasižiūrėjus į paveikslėlį:

Tiesiog viršutinė dalis darinėjasi atverdama patį produktą. Kas man nepatiko, kad atidarius balzamą jį būtina užfiksuoti, nes jei praversite dalinai, jis taip tarsi supasi ir nelabai pavyksta pasitepti lūpas.

Kvepia saldžiai. Aš ryškiai užduodžiu kakavos sviesto kvapą ir labai labai silpnai kažką panašaus į mangus. Pati priemonė irgi saldi, tad kiek nervina jei apsilaižau lūpas. Tačiau maitina ir drėkina gerai. Slysta lengvai, padengia lūpas plonu sluoksniu, kuris jaučiamas gana ilgai ir tikrai nereikia kas minutę tepti vėl, nebent norisi pažaisti.

Tad kaip balzamas man pasirodė visai nieko, bet visa ta pakuotė atrodė smagesnė, kol jos nenaudojau :D.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Eurokos.lt (šiuo metu 3,65 EUR, reguliari kaina 8,49 EUR) arba Iherb.com (šiuo momentu nėra, bet ten jis kainuoja 2.72 EUR).

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.