Hialurono rūgštis prieš keletą metų įsiveržė į rinką žadėdama stebuklus. Geriausias drėkiklis, sakė visi visi gamintojai drėbtelėdami šaukštą rūgštelės į kiekvieną kremą. Vėliau pasirodė kalbos, kad hialurono rūgšties molekulės per didelės, kad prasiskverbtų į gilesnius odos sluoksnius ir tas drėgmės pernešimas tik mitas. Ar pasidavė laboratorijos? Ne! Pradėjo eksperimentuoti su skirtingo dydžio hialurono rūgščių molekulėmis ir dabar produktuose galima surasti kelių rūšių kompoziciją. Vis dar teigiama, kad tai nepamainomas drėkiklis, tik turėkite omenyje, kad jis traukia drėgmę, tad jei nebus iš ko (aplinkos, nes labai sausa, ar po serumo naudojamo drėkinamojo kremo), tai hialuronas atliks priešingą veiksmą ir sausins ištraukdamas vandenį iš odos.

Beje, rūgštis nėra kažkoks mitinis ir išrastas stebuklas, greičiau jau atrastas, nes tai mūsų organizme randama medžiaga, kurios su amžiumi mažėja ir kremukais bei serumukais bandome pasipildyti. O, kad viskas būtų taip paprasta, kaip degalinėje!

Aš  pati esu bandžiusi kažkokį rūgštį iš Iherb, bet taip seniai, kad jau nepamenu kokią, didelio įspūdžio nepaliko, bet metai bėgo, pradėjau akivaizdžiai senti, nebegalvoju apie trisdešimtpenkiamečius, kad žmonės tiek negyvena ir bandau viską, kas jaunina. “Stiliusbox” grožio dėžutėje radau “Paese” serumą, iš karto pradėjau naudoti ir štai jau per pusantro mėnesio teliko ketvirtis buteliuko, kurį manau jau greit ir užbaigsiu.

Serumo sudėtis gana trumpa, išnagrinėta ir neblogai įvertinta KosmetikosDNR.

Aprašymas:

Labai mažo molekulinio svorio rūgštis (SLMW) padidina drėgmės lygį odoje; didelės molekulinės masės rūgštis (HMW) sudaro sluoksnį ant odos paviršiaus, kuris apsaugo nuo dehidratacijos. Todėl oda yra gerai hidratuota tiek viduje, tiek išorėje. Ji tampa lygi, tvirta, minkšta ir elastinga. Hialurono rūgštis stiprina odos apsaugines savybes. Dėl antioksidacinių savybių – didina odos atsparumą laisviesiems radikalams, kurie yra kenksmingi. Ji turi anti-senėjimo savybes. Naudodami reguliariai sumažinsite gilias raukšles.

KAIP ir KADA naudoti HIALURONO serumą?

Žirnelio dydžio priemonės lašelis dengiamas ant švarios odos. Serumą ant veido paskirstykite tolygiai, masažiniais judesiais. Dengiamas kremas pagal Jūsų odos tipą. Ypatingų šalčių laikotarpiu, padengus hialurono serumo, palaukus 15s., dengiamas maitinamasis kremas. EFEKTYVUMUI UŽTIKRINTI BŪTINAS ILGALAIKIS NAUDOJIMAS.

Mano pojūčiai yra tokie keistai jokie. Priminsiu, kad mano oda riebi, bet šiaip jau linkusi į dehidrataciją. Naudoju serumą kiekvieną rytą (nes vakare pas mane kita rutina). Turiu pasakyti, kad žirnelio dydžio man tikrai neužteka, nes jis susigeria žaibiškai vos spėju tepti. Todėl aš panaudoju tikrai daugiau, kad galėčiau paskirstyti. Po pasitepimo man kremas būtinas, kitaip jaučiasi lengvas tepimas. Bet overall rezultatas nėra blogas, nes mano oda visai neblogai laikosi užklupus šiems žvarbiems orams ir šildymo sezonui. Dieninio kremo nekeičiau. Po serumo naudoju “Vichy Slow Age” fluidą arba kremą, pagal nuotaiką.

Pastaruoju metu pradėjau šiuo serumu tepti ir galvos odą, kai plaukai drėgni. Tiesiog kurį laiką naudojau alkoholio pagrindu pagamintas ampules nuo slinkimo ir pajutau, kad galva nelabai patenkinta, dirgsta, sausėja. O serumas lyg ir žada nuraminimą, drėkinimas irgi neturėtų kenkti, kadangi plaukai drėgni, tai tikiu, kad ir vandens turi iš ko pasiimti. Kol kas dar per trumpai praktikavau, kad pasakyčiau ar yra rezultato, bet tik norėjau pasidalinti galimais panaudojimo būdais.

Ar kartočiau? Konkrečiai šio serumo turbūt ne, tik dėl to, kad visada smalsu išmėginti kažką naujo. Pvz., labai traukia lietuvių gamintojų “Manilla” hialurono serumas.


Įvertinimas:

Naudinga: Nusipirkti serumą galite Stiliauskodas.lt svetainėje ar “Paese” prekybos salelėse. Kaina – 19.40 EUR.

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).