“Orising” skystis plaukų galiukams

Mano įvertinimas: 3/5

Mano komentarai: aš tai plaukų priemones bandyčiau ir bandyčiau. Gal gi nors viena mane tikrai nustebintų ir vielinius plaukus paverstų spindinčiomis garbanėlėmis. Drambliuko svajonės, bet gi gerai kol yra apie ką dūsauti, o gamintojams gerai, nes esu ištikima tikėtoja pažadais.

Šį kartą mano rankose daiktas su keistu pavadinimu “esensinis skystis lūžinėjantiems plaukų galiukams”.

Nagi nagi, smagiai sau pagalvojau, va dabar tai plaukai mano taps spindintys ir švelnūs, nes elektroninėje parduotuvėje rašo:

Natūrali kosmetika; neapsunkina plaukų, o daro juos minkštus ir spindinčius; dažnas naudojimas padeda išvengti galiukų skilinėjimo. Gali būti naudojamas visam plaukų ilgiui, kai būtina suteikti elastingumą ir apsaugą nualintiems plaukams.

Naudojau ant galiukų, naudojau ir ant visų plaukų, tai turiu pasakyti, kad man skystis plaukų neriebina. Nors toks ten ir skystis, aliejinės tokios konsistensijos gaminys. Naudojasi skalsiai, kvepia skaniai. Bet… Plaukai kaip neblizga taip neblizga, kaip pūtėsi taip pučiasi. Na tik tiek, kad išdžiuvę jie tikrai atrodo, o tiksliau jaučiasi palietus, švelnesni.

Dar porą žodžių apie sudėtį:

Man atrodo, kad už grynai silikoninį produktą 20 eurų yra kažkaip daugoka. Ne? Ir kaip grynai silikoninis produktas, už tokią kainą, tai jau galėtų pasistengti ir tą dekoratyvinį efektą labiau atskleisti. Nes kitaip, kodėl pirkti jį, o ne ten koką “Rasą” su panašia, bet turtingesne sudėtimi?

Na tai papasakokit man apie kokias nors stebuklingas plaukų priežiūros priemones, a? Visada laukiu jūsų nuomonių čia, Facebooke arba G+.