Kaip gyvenate, kas naujesnio? Aš tai labai nenoriu neperšokusi griovio sakyti “op”, nes viskas baigiasi, kaip visada, bet vakar jau pradėjome mano blogo perkėlimą į kitą turinio valdymo sistemą. O darbelio bus! Pvz., jau dabar žinau, kad nepersikels gairės, todėl turėsiu apsispręsti, ar tvarkyti 800+ įrašų rankutėmis, ar palikti ramybėje. Dar žinau, kad tikrai nepersikels komentarai, dėl to liūdna, bet teks kaip nors nuryti liūdesį ir džiaugtis dėl atsiversiančių privalumų. Kadaise esu nusipirkusi dizainą, kuris man dabar jau nebelabai patinka. Tačiau naujas nusižiūrėtasis kainuoja 70 dolerių, todėl jei tik tas apkalbamas perkėlimas galiausiai įvyks, o ne išliks tik kalbomis, tai pasitaupysiu ir nusipirksiu.

Štai tokie užkulisiniai reikaliukai, kurie kvaršina galvą, todėl nusprendžiau aprašyti kažką labai tokio paprasto – lūpų balzamą. Šiaip, aš skeptiškai vertinu tai, kad kažkas perskaitęs apžvalgą eis ieškoti “Oriflame” katalogo ir užsisakinėti balzamo. Tačiau, gal mane skaito nuolatiniai tos kompanijos pirkėjai (juk turi tokių būti, ar ne? Kaip kitaip jie laikytųsi?) ir tiesiog žinos vertas dėmesio šis daiktas, ar ne?

Priemonė pristatoma taip:

Šis vienas labiausiai vertinamų „Oriflame“ gaminių drėkina, švelnina ir apsaugo sausą, šiurkščią odą. Daili prabangios aukso spalvos pakuotė 50-ajam jubiliejui. Švelnaus kvapo formulė su natūraliu bičių vašku ir vitaminu E gerai žinoma jau dešimtmečius.

Sudėtis:

PETROLATUM, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PARAFFINUM LIQUIDUM, CERA ALBA, PARAFFIN, ACETYLATED LANOLIN, CETYL ALCOHOL, TOCOPHERYL ACETATE, PROPYLPARABEN

Ant lūpų pabandžiau vos kelis kartus, net tikrai turiu daug geresnės sudėties produktų. Jausmas toks vaškinis-parafininis. Kvapas lengvas, net neužuodžiamas, toks tipinis bekvapiams produktams (gal ir keistai skamba, bet man visi bekvapiai produktai vistiek turi aromatą).

Tačiau aš jei jau turiu priemonę, tai stengiuosi atrasti jos panaudojimo būdų. Pvz., aš žinau, kad tokios konsistencijos produktai patinka mano nagų odelėms. Todėl esu tą auksinį simpatuką (čia tas atvejis, kai geltono aukso spalva manęs neerzina, gal smagu savo atspindį visada matyti?) pasidėjusi ant darbo stalo ir karts nuo karto patepu aplink nagus. Iš tiesų taip man patogiau nei skystas aliejukas, nes neteka ant klaviatūros :). Iš lėto sau geriasi ir minkština suragėjusią odą.

Taigi, kaip lūpų balzamas man jis yra no no no, bet kaip nagų odelių minkštintojas, tai net labai yes. Tikra parafino vonelė 🙂 Beje, priemonė yra tikra klasika, man toks jausmas, kad aš dar mokykloje tokį balzamą turėjau, tik pakuotė buvo vos kitokia.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite pas “Oriflame” konsultantus ir čia. Kaina – 6.50 EUR.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).