Šiandien yra kažkokia bendravimo diena, regis tik ir plepu. Gyvai, virtualiai…

Tą sakinį parašiau vakar vakare ir išjungiau blogą. Supratau, kad noras kažką parašyti tiesiog dingo ir atsiverčiau tik iš įpročio. Na, bet šiandien nauja saulėta diena. Žinote, labai smagu, kai bebendradarbiaudama su kompanijomis galiu pasirinkti, ką noriu išbandyti. Tada labai retai prašaunu. Tačiau jei jau atsiunčia staigmeną, tada smagiausia, kai ją sudaro daug daiktų. Nes vistiek dalis netiks, bus prašauta su spalvomis ir pan. Taip buvo ir su “Oriflame”. Toli gražu ne viską iš tos krūvos pasilikau sau. Tačiau joje buvo ir netikėtų atradimų. Pvz., aš dar svarsčiau ar išbandyti kreminį šešėlį, ar įdėti jį į prizų fondą. Smalsumas nugalėjo.

Pristatymas:

Ypatingai intensyvių atspalvių naujoviški akių šešėliai. Kremas transformuojasi į pudrą ir išgaunamas švelnus, aksominis spindesys. Nuostabus ryškus padengimas. Nesubėganti į raukšles* formulė, kad spalva būtų lygi ir ilgai išliktų.

Sudėtis: DIMETHICONE, MICA, CALCIUM CARBONATE, PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, NYLON-12, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, ZEA MAYS STARCH, CANDELILLA CERA, HYDROGENATED CASTOR OIL, STEARYL/PPG-3 MYRISTYL ETHER DIMER DILINOLEATE, ALUMINA, OCTYLDODECYL LANOLATE, POLYSILICONE-6, PROPYLPARABEN, TIN OXIDE, TOCOPHEROL, CI 77891, CI 77499, CI 77491, CI 77007, CI 77492, CI 77510, CI 16035

Nors nesu labai didelė kreminių šešėlių gerbėja, tačiau tokius turėjau iš “Maybelline” ir turiu iš H&M. Pastarieji labai patinka ir būtent kreminius šešėlius griebiu tada, kai labai tingiu dažytis, bet noriu pasiryškinti. Makteliu piršto galiuku, išsklaidau per visą voką ir viskas.

“Oriflame” labai pigmentuoti. Todėl juos imu ne šiaip piršto galiuku, o galiuko galiuku :D. Spalva intensyvi, gerai išsisklaido. Čia ant rankos užteptas mažulytis mažulytis kiekis.

Mano turima spalva yra spindinti ruda, tokios man labiausiai patinka tomis tinginio dienomis. Nors patirtis su kreminiais produktais gana nedidelė, bet “Oriflame” šešėliai patiko labiausiai iš visų bandytų. O ir prie voko prikimba puikiai, naudoju pagrindą ir su juo man tikrai ilgai nesubėga į raukšleles.

Keista tai, kad iš pradžių nurašiau ir net neketinau bandyti, bet spontaniškas smalsumo žingsnis privedė prie atradimo. Labai norėčiau rožinės spalvos. Tik va bėda su tokiomis kompanijomis – tingiu vargti. Ir kodėl aš šiandien taip dažnai tą tingėjimą miniu?

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite pas “Oriflame” platintojus. Kaina – 4.99 EUR.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).