Atvirai pasakysiu, kad perlai man yra šiokia tokia mistika. Tiek tie, kurie traukiami iš kriauklių ir naudojami papuošalams gaminti (juk nei ten labai gražu, nei ką), tiek šie – dekoratyvinės kosmetikos atstovai. Juos man perprasti visada sunku. Ar tai skaistalai, ar bronzatas, ar pudra? Kaip visa tai naudoti, ką su tuo daryti? Esu kelis kartus gyvenime bandžiusi, dažniausiai naudodavau, kaip kompaktinę pudrą. Kai į mano rankas pateko “Oriflame” ir vėl sukau ratus galvodama su kuo čia juos valgyti :). Na, ne tiesiogine prasme, aišku.

Produktas pristatomas taip:

Švęsk „Oriflame“ 50-ąjį jubiliejų su išskirtinės versijos nesenstančios klasikos „Giordani Gold“ bronziniais perlais. Meistrų Italijoje sukurti rankų darbo perlai dabar papildyti aukso spalvos perlais su tikro aukso dulkėmis. Šios aukso spalvos dalelės šiltam efektui suteikia subtilaus spindesio ir tarsi saulės nubučiuotos odos efektą.

SudėtisTALC, MICA, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, ISOSTEARYL NEOPENTANOATE, PHENOXYETHANOL, TOCOPHERYL ACETATE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, TIN OXIDE, SODIUM DEHYDROACETATE, BHT, GOLD, CI 77163, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 45410

“Oriflame” svetainėje yra ir pamokėlių, ką su tais perlais veikti.

Produktas atrodė gražiai. Spindėjo, traukė akį… Tačiau žiūrėjau žiūrėjau, dar žiūrėjau ir dar… Ir supratau, kad kol ten bus tie rožiniai rutuliukai, tol nieko nebus. Tada…

Tada liko priemonė, kurią galima ir išmėginti.

Kaip ją naudoju aš: imu savo patį didžiausią pudros šepetuką. Švelniai pamakaluoju per perlus, tada švelniai padengiu visą veidą. Tą darau paskutiniame makiažo kūrimo etape, kai jau visos pudros padengtos ir užfiksuotos. Perlai nėra labai pigmentuoti, kitaip tikrai nedengčiau viso veido. Na, nebent išsitrauktumėte kokį žirniuką ir lyg kreidele pieštumėte ant veido. Nepatikėsite, bet bandžiau. Su auksiniu norėjau pasihailaitinti, visai pavyko. Bet imant šepetėliu labai daug spalvos ir spindėjimo nepersineša. Tik akiai malonus, kuklus švytėjimas. Vasarą ypač smagus.

Tiesa, neįsivaizduoju kiek gyvenimų reikia tokiam indeliui sunaudoti. Aš jau daugiau nei du mėnesius žaidžiu su tais perlais. Ne kas dieną, bet vistiek… Jokios naudojimo žymės.

Rekomenduoju tokioms, kaip aš, kurios nelabai moka naudotis bronzatais, švytėjimo priemonėmis, bauginasi padauginti, bet vistiek nori pasidailinti.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite pas “Oriflame” platintojus ir internete. 25g kainuoja 17.90 EUR. Būna nuolaidų.

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).