Nežinau, kas čia per periodas, bet sunku išsikapstyti iš bėdų ir ligų. Pati dabar sėdžiu su skaudančiomis dantenomis vienoje burnos pusėje ir bandau suprasti kiek čia rimta. Atrodo nėra dienos, kuomet kažkas iš artimųjų neserga, nenutinka kokia erzinanti nesąmonė ir panašiai. Bet nesiskundžiu, tik pasipasakoju :). Yra ir smagių dalykų, pvz., pasimerkiau šakelių ir bandau prapurpurinti kačiukus :). Jau taip noriu pavasario! O kol jo laukiame, pasidarykim dar po vieną kavos! Ir šiandien aptarsiu daugeliui gal net nematytą gaminį – “Organic Kitchen” modeliuojantį kūno šveitiklį su kava.

Produktų atstovas yra “Elevita”. Priemonė pristatoma taip:

ORGANIC KITCHEN natūralus modeliuojantis kūno šveitiklis “Prabuskite ir pajuskite kavos aromatą”, 100 ml
Praturtintas Etiopijos kavos ekstraktu ir kakavos sviestu. Šveitiklis efektyviai kovoja su celiulito požymiais, tonizuoja ir išlygina odą, ji tampa glotni ir stangri, giliai maitina ir drėkina odą, ji tampa minkšta ir elastinga.
Naudojimas: masažuojančiais judesiais paskirstikite šveitiklį ant drėgnos kūno odos, ypatingą dėmesį skirkite probleminėms vietoms, kruopščiai nuplaukite.

Sudėtis:

Produktų kaina nedidelė, bet ir pakuotės mažos. 100ml šveitiklio tikrai netruksite sunaudoti. Konsistencija kreminė, kurioje matosi pavienės aštrios šveičiamosios dalelės. 

Šiaip aš bijojau, kad geram šveitimui to nepakaks, nes esu pripratusi, kai visa cukraus ar druskos masė pylinguoja. Tačiau čia tų aštrių dalelių nėra taip jau mažai, jos tikrai stipriai šveičia, tad nieko blogo apie produkto funkciją pasakyti negaliu.

O štai kvapas yra savotiškas. Kavos aromatas labai laviruoja ant ribos. Momentais patinka, momentais erzina. Sakyčiau jis kiek per saldus. Jei pakuotė būtų didesnė, tai tikrai nusibostų. 

Po šveitimo man šiek tiek trūksta to pamaitintos odos jausmo, kurį palieka labiau aliejingi produktai. Tačiau nėra ir išsausinimo pojūčio, tad vėl gi taip per viduriuką. 

Įvertinusi visas įžvalgas galiu pasakyti, kad tai visai nebloga priemonė, kuri gali greitai nusibosti dėl kvapo, bet savo paskirtį atlieka. Tiesa, itin jautriems, tos aštrios dalelės gali pasirodyti per piktos. 


Naudinga: Ieškokite “Elevita” parduotuvėse ir Elevita.lt. 100ml kainuoja apie 2.5 EUR. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. 

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).