Apžvalga: “Organic Kitchen” modeliuojantis kūno šveitiklis su kava

Estimated read time 3 min read

Nežinau, kas čia per periodas, bet sunku išsikapstyti iš bėdų ir ligų. Pati dabar sėdžiu su skaudančiomis dantenomis vienoje burnos pusėje ir bandau suprasti kiek čia rimta. Atrodo nėra dienos, kuomet kažkas iš artimųjų neserga, nenutinka kokia erzinanti nesąmonė ir panašiai. Bet nesiskundžiu, tik pasipasakoju :). Yra ir smagių dalykų, pvz., pasimerkiau šakelių ir bandau prapurpurinti kačiukus :). Jau taip noriu pavasario! O kol jo laukiame, pasidarykim dar po vieną kavos! Ir šiandien aptarsiu daugeliui gal net nematytą gaminį – “Organic Kitchen” modeliuojantį kūno šveitiklį su kava.

Produktų atstovas yra “Elevita”. Priemonė pristatoma taip:

ORGANIC KITCHEN natūralus modeliuojantis kūno šveitiklis “Prabuskite ir pajuskite kavos aromatą”, 100 ml
Praturtintas Etiopijos kavos ekstraktu ir kakavos sviestu. Šveitiklis efektyviai kovoja su celiulito požymiais, tonizuoja ir išlygina odą, ji tampa glotni ir stangri, giliai maitina ir drėkina odą, ji tampa minkšta ir elastinga.
Naudojimas: masažuojančiais judesiais paskirstikite šveitiklį ant drėgnos kūno odos, ypatingą dėmesį skirkite probleminėms vietoms, kruopščiai nuplaukite.

Sudėtis:

Produktų kaina nedidelė, bet ir pakuotės mažos. 100ml šveitiklio tikrai netruksite sunaudoti. Konsistencija kreminė, kurioje matosi pavienės aštrios šveičiamosios dalelės. 

Šiaip aš bijojau, kad geram šveitimui to nepakaks, nes esu pripratusi, kai visa cukraus ar druskos masė pylinguoja. Tačiau čia tų aštrių dalelių nėra taip jau mažai, jos tikrai stipriai šveičia, tad nieko blogo apie produkto funkciją pasakyti negaliu.

O štai kvapas yra savotiškas. Kavos aromatas labai laviruoja ant ribos. Momentais patinka, momentais erzina. Sakyčiau jis kiek per saldus. Jei pakuotė būtų didesnė, tai tikrai nusibostų. 

Po šveitimo man šiek tiek trūksta to pamaitintos odos jausmo, kurį palieka labiau aliejingi produktai. Tačiau nėra ir išsausinimo pojūčio, tad vėl gi taip per viduriuką. 

Įvertinusi visas įžvalgas galiu pasakyti, kad tai visai nebloga priemonė, kuri gali greitai nusibosti dėl kvapo, bet savo paskirtį atlieka. Tiesa, itin jautriems, tos aštrios dalelės gali pasirodyti per piktos. 


Naudinga: Ieškokite “Elevita” parduotuvėse ir Elevita.lt. 100ml kainuoja apie 2.5 EUR. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. 

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

10Comments

Add yours
 1. 1
  Jolanta

  Sveiki. Aciu uz naudinga informacija 🙂
  Mazas prasymas – gal galite prie produktu sudeties, pasakyti ar ji gera, ar vidutiska, ar labai bloga, nes pvz. as visiskai tame nesigaudau ir manau, kad tokiu zmoniu dauguma 🙂

 2. 2
  Salomėja

  Jolanta, ačiū už komentarą, bet tikrai ne. Aš pati gaudausi tiek kiek jūs, tai yra galiu paimti kokį ingredientą, patikrinti jį kosmetikosDNR ar kitame puslapyje ir parašyti ar jis žalias, ar geltonas, ar raudonas. Bet nemoku vertinti nei jų kiekio, nei sąveikos su gretimais ingredientais (pvz, gal jie tam, kad neutralizuotų aršesnės sudedamosios dalies poveikį). Be to turiu daug teigiamesnę nuomonę apie mineralinį alieju, silikonus ir alkoholį nei daugelis, tad esu apsisprendusi sudėtis visada įketi, tiems, kam rūpi, bet jų nenagrinėti, nes chemija tikrai nėra mano arkliukas. Ir jei tai iš tiesų rūpi, tai patarčiau pradėti domėtis ne nuo blogerių nuomonės ar čia gerai, ar blogai, idealių dalykų nebūna, pvz eterinis aliejus sudėtyje gali žaliuoti, bet ir sukelti alergiją, kokosų aliejus – žaliuoti, bet kimšti poras, konservantas – raudonuoti, bet jo labai nedaug, o apsaugo nuo pelėsio ir t.t.

 3. 3
  Aldėja

  Kaip ačiū už tokias apžvalgas! Man trūksta tų blogerių, kurie kalba ne tik apie visų aptariamas priemones, bet ir apie rečiau matomas priemones. Kaip tik mano šveitikliai į pabaigą, reikės išbandyti!

 4. 4
  Salomėja

  Ačiū, smagu! Stengiuosi laviruoti. Norisi papasakoti ir apie dalykus, kuriuos “visos gaunam”, juolab, kad tada galima palyginti patirtis, bet, kad ir nebūtų tas pats per tą patį, tai šiais metais tikrai buvo daugiau “egzotikos” 🙂

 5. 5
  Kristina

  Man būtų įdomus atsiliepimas apie nuotraukoje matomą kavos ruošimo aparatą.

 6. 6
  Salomėja

  Kristina, o kas konkrečiai domina? Tai pats pigiausias ‘krups’ aparatas skirtas ‘dolce gusto’ kapsulėms. Būna abalogiški ‘delonghi’. Tai tik įpili vandens, įdedi kapsulę, nusveri renkenėlę, kad bėgtų, atstatai rankenėlę, kad sustotų. Visas funkcioanlumas. Man patinka, pagaliau galima greitai ir švariai pasidayti kavos.

 7. 7
  Kristina

  Vis gundausi įsigyti, nors ir galiu apsieiti. Darbe bandžiausi, bet tas matyt sugedęs, nes visada lieka balutė po aparatu po panaudojimo…

 8. 8
  Salomėja

  Kad yra grotelės, į kurias nuvarva pertekliniai lašiukai, gal jų niekas nevalo? Aš tai jau nebeišsiversčiau niekaip 🙂

 9. 9
  DaliaM

  Šaunus klausimas! Aš irgi pradedu norėti kavos aparato! Dar nepradėjau analizuotis kokių esama, bet vat jau pradžia! 🙂

 10. 10
  Salomėja

  Tai jei domina kažkas konkrečiai, mielai atsakysiu. Abstrakčiai, tai jis toks pats minimaiausias koks gali būt.

+ Leave a Comment