Apžvalga: NYX skysti matiniai lūpų dažai "Lip Lingerie"

Estimated read time 3 min read

Šiandien begalvodama apie buitinius dalykus, pasidžiaugiau, kad jau greitai pavasaris! Na, galvojau, kad jau reikia pašto dėžutės nuomą pratęsti, darysiu tą dviem mėnesiams ir kai jie praeis bus jau kovas. Smagu! Būtent žiemą man patinka laiko lėkimas, vasarą galėtų valandos sustoti ir nejudėti. Tačiau vietoje niekas nestovi, nestoviu ir aš. Nuolatos girdėdama, kaip man tinka padažytos lūpos, aš vis po truputį ieškau to tobulo dažo. Buvau užsisakiusi “ColourPop”, bet kai šis atkeliavo, tai pasirodė tamsokas, tikiuosi mano skaitytoja juo džiaugiasi. Daug gero girdėjau ir apie “NYX Lingerie”, todėl stabtelėjau prie stendo.

Spalvos man pasirodė labai negražios. Žinau žinau, nude yra madinga, bet ne man. Kam tas lūpas iš viso dažyti, jei pasirenki tokią spalvą, kad jos pranyksta?

Visgi, viena spalva išsiskyrė iš bendro vaizdo. 12 numeris, arba “exotic”.

Ji turi raudono atspalvio, artima lūpų spalvai, tačiau kiek tamsesnė, ryškesnė, bet ne ta fatališkoji raudona, kuri tik nuotraukose gerai atrodo.

“NYX Lingerie” pristatoma taip:

Pasinerkite į kai ką gundančio su lūpų dažais Lip Lingerie – mūsų naujus besvorės tekstūros skystus lūpų dažus pliušiniu matiniu paviršiumi. Plati nude atspalvių gama neabejotinai patenkins net išrankiausius poreikius, o kreminė tekstūra suteiks lūpoms putlumo.

Sudėtis:

Isododecane, Mineral Oil/Paraffinum Liquidum/Huile Minérale, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Disteardimonium Hectorite, Polycyclopentadiene, Tocopheryl Acetate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol, Alumina, Phenoxyethanol. MAY CONTAIN / PEUT CONTENIR (+/-): Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Red 6 (CI 15850), Red 7 (CI 15850), Blue 1 Lake (CI 42090).

Na, spalva tai man tikrai labai patinka. Nerėkianti, neblanki. Paprasta ir visur tinka.

Padengti lūpas nėra labai sunku, nes aplikatorius nesukelia nepatogumų.

Man pakanka vieno sluoksnio.

Žinoma, kaip ir su visais matiniais lūpdažiais, man labai nepatinka nekomfortiškas jausmas ant lūpų. Jos džiūva ir nuolatos norisi aplaižyti. Taip pat, kurį laiką, net išdžiuvus dažams, lūpos limpa viena prie kitos. Nepadeda net servetėlės sukandimas :).

Kadangi lūpas labai norisi aplaižyti, tai nejučia dažai ir nusivalgo. Tiesa, man (nes skaičiau ir kitokių atsiliepimų) tą padaro gana gražiai. Tiesiog palaipsniui nelieka ant lūpų. Spalva neįsigeria. Aš manau, kad tiesiog nemoku dėvėt lūpdažių, nes visos kalbos apie dienos išlaikymą, nesvarbu ar valgai, ar geri, ar bučiuojiesi, bei nesausinimą, man skamba kaip aukštoji matematika. Nors ten, esu praėjusi kursą universitete, viskas paprasčiau.

Šiek tiek vaizdų:

(šia foto matėt Instagram, kur aš rašiau, kad kam tie plaukų volum’aizeriai, kai pritepus sleek’aizerių vistiek stovi).

Na kaip matote, spalva labai rami, matinė, graži. Tokiai nelūpdažuolei – pats tas. Tačiau sausumas man nepatinka, nors situacija jau gerokai tobulesnė nei su “Sleek”. Ieškau toliau.”NYX Soft Matte Lip Cream” patiko kiek labiau už “Lingerie”.

Įvertinimas:

Naudinga: “Nyx Lingerie” įsigyti galite NYX parduotuvėje, kuri yra Vilniuje, “Panoramoje”, arba Douglas.lt. Kaina – apie 8.50 EUR.

Daugiau apžvalgų apie lūpų dažus.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours