Nagi nagi, šį kartą aš jums papasakosiu apie labai fainą, bet itin nefotogenišką daiktą. Kad ir kokiais kampais stengiausi jį nufotografuoti, supratau, kad šį kartą bus viskas pateikta neįmantriai. Na, o tas dalykas gi yra nugaros masažuoklis! Kokie jūsų santykiai su masažu? Prisipažinsiu, kad niekada nebuvau pas profą, nebent vyras pamasažuoja.  Vasarį lankėmės Druskininkuose, kur aš įkalbėjau jį nueiti pečių masažo, bet jis manęs to paties neįkalbėjo, nors labai reikėjo. Kodėl? Nes man baisi mintis, kad kitas žmogus mane lies. Ir su drovumu čia nieko bendro. Aš nemėgstu glėbesčiuotis sveikindamasi, bučkintis ten visaip į žandukus, ir į daugumą net ir grožio procedūrų nevaikštau, nes nemėgstu kūno kontakto. Toleruoju, jei reikia, bet vengiu. Taigi, nesu patyrusi masažo malonumo, tad lieka prašytis vyro arba sėsti va, ant tokios kėdutės, kaip “Lanaform Relax Mass”.

Daiktas šiek tiek primena automobilio sėdynės užvalkalą, ar ne?

Aprašymas:

Nugaros masažuoklis LANAFORM Relax Mass – dabar galėsite net ir dirbant mėgautis Šiatsu masažu. Kėdė padėsianti išvengti nugaros skausmų, padės Jums atsipalaiduoti ir mėgautis. Įmontuotos 2 besisukančios į viršų ir į apačią masažo galvutės padės sumažinti įtampą, nugaros skausmą ar nuovargį.

Šis prietaisas turi įrengtą vibracijos funkciją.
Esantis pultelis leis pasirikti ir reguliuoti norimą intensyvumo lygį.
Galėsite rinktis iš trijų nugaros masažo funkcijų: visos nugaros, viršutinės arba apatinės nugaros masažų.
Prie viso to šis aparatas eksplotuojamas su patogiu pulteliu, kuris patogiai telpa į jūsų delną.

Specifikacija:

2 masažo galvutės
Vibracijos funkcija
Įtampa: 220-240V
Intensyvumas: 50Hz
Galia: 24W
Matmenys: 688 x 152 x 475 mm
Svoris: 4.80

Shiatsu yra taškinis masažas ir šis masažuoklis jį imituoja. Principas toks, kad kėdės atloše įtaisytos dvi poros kamuoliukų. Vienas didelis, kitas mažesnis. 

Įjungus masažuoklį kamuoliukų poros ima suktis ir kilti bei leistis išilgai atlošo. 

Taip pat galima įjungti šildymą ir kėdės pado vibraciją. Vibracija manęs nesudomino, nes na, jokio ten didelio malonumo, kai tau po užpakaliu kažkas birbia. O štai masažą su vyru abu įvertinome labai teigiamai. 

Pasirinkti galima visos nugaros masažą, tik viršutinės, arba tik apatinės dalies. Kamuoliukai tikrai sugeba spausti giliai ir vienintelis minusas, kad judama tik viena linija, tai nėra pilnas visos nugaros masažas, tik išilgai stuburo. Na, bet dažniausiai ten ir problemiškiausia.

Masažuoja prietaisas taip giliai ir stipriai, kad aš dvi dienas iš eilės negaliu sėsti ant kėdės. Man skauda :). Bet maloniai, žinoma. 

Minusas, kad ilgiausias galimas masažo laikas yra 15 minučių. Jos visada pralekia labai greitai. Žinoma, galima vėl įsijungti, bet instrukcija teigia, kad aparatas gali perkaisti, tad palaukite bent pusvalandį. 

Dar prie minusų galiu priskirti tai, kad visą įrenginį nepatogu kažkur laikyti, visgi nėra užimantis mažai vietos, taip pat jo laidas kiek trumpokas, tenka su foteliuku stumtis arčiau rozetės. Na, o visa kita puiku. Svarbiausia, kad masažas tikrai kokybiškas. Na, tose vietose, kur jis atliekamas, žinoma. Labai mėgstu grįžusi po mankštos prisėst ir pasimasažuoti. Jausmas super geras, daryti nieko nereikia, tik mėgautis. Aš pati sau visada gailiu lepinimosi dalykų, ir šiaip kažko tiesiog pramogai, tad džiaugiuosi, kad galėjau išmėginti šį daiktą, o dar kai vyrui patiko, tai smagu kartu džiaugtis. 


Naudinga: Įsigyti galite Hairfree.lt. Kaina – 114 EUR. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).