Gegužė labai įdomus metas. Kažkaip būtent tada mes labai daug keliaujam Lietuvos ribose ir turim tradiciją motociklu važiuoti simbolišką “Aplink Lietuvą” ratuką su nakvyne Šventosios kempinge. Tad feisbuko memoriai šį mėnesį mirga marga primindami senus dalykus. Ir tam tikrus atskaitos taškus. Pvz., praėjo lygiai metai nuo tada, kai mano gyvenime išklibo vienas pamatų polius ir čia per tą laiką girdėjot visokio liūdesio, nepasitikėjimo, nesaugumo nuotaikų. Bet gyvenimas nestovi, tradicijos tęsiasi ir šį savaitgalį susukome 940km ant motociklo. Vakar buvo labai šalta, bet well, kaip sako mano vyras, turime būti už tai stipresni. Tačiau va už plaukus stipresnė aš nemoku būti. Jie mane visiškai valdo gyvendami savo gyvenimą ir neatsižvelgdami į norus :D. Bent jau įgudau nusiėmusi šalmą, nusimauti nuo riešo gumytę ir susirišti, kad ir trumpam, pvz degalinėje. Nes kitaip atrodau kaip blynas susiraičiusiais galais :D. Na, o kasdieniame gyvenime aš vis ieškau kažkokio stebuklo garbanoms. Daug tų kremų išmėginu, vieni labiau patinka, kiti mažiau, gal ties kažkuo ir apsistočiau, tačiau smalsumas, noras išmėginti, mintis, kad o jei tas anas dar geresnis vis padaro įtakos tam, kad ir vėl pasakoju apie naują garbanų priemonę. Šį kartą tai “Noah” garbanų fluidas su ryžių proteinu “Curl Reviving Fluid”.

Aprašymas

Su ryžių proteinu. Suteikia garbanotiems plaukams puikią išvaizdą ir blizgesį. Didina garbanas ir drėkina plaukus, apsaugo jų natūralų minkštumą, augalinės kilmės ingredientai puoselėja plaukus, todėl jie mažiau veliasi, tampa atsparesni aplinkos poveikiui.

RINKITĖS, JEI plaukai yra garbanoti ar banguoti, tačiau praradę gyvybingumą.

Profesionalus produktas be silikonų, parabenų, parafino, mineralinių aliejų, DEA, SLS.

Nedidelį produkto kiekį paskirstykite ant delnų ir švelniai įmasažuokite į drėgnus plaukus per visą plaukų ilgį. Džiovinkite plaukus džiovintuvu arba leiskite jiems išdžiūti natūraliai.

Sudėtis: Aqua [Water], VP/VA copolymer, Polyacrylamidomethylpropane sulfonic acid, Phenoxyethanol, Caprylyl/capryl glucoside, Parfum [Fragrance], Sodium hydroxide, Hydrolyzed rice protein, Benzoic acid, Dehydroacetic acid.

Ryžių proteino produkte mažiau nei kvepalų, tad kaip ir visada, regis įdėta tik tam, kad galima būtų gražesnį pavadinimą sugalvoti. 

Na ir įspūdžiai apie priemonę. 

Produktas yra skystos, slidžios konsistencijos. Na kaip koks hialiurono serumas, tačiau vos vos lipnokas. Aš patrinu tarp delnų ir gniaužau plaukus per visą ilgį. Negailiu, nes priemonė garbanų neriebina. 

Rezultatas visai smagus. Tarsi plaukai būtų padengti geliu su šilku, suteikia šiek tiek drėgną efektą, nekietina plaukų. Bet per daug nefiksuoja. Tad jei garbanos laikosi natūraliai, fluidas suteiks pačiai sruogai glotnumo ir blizgesio, tačiau jei plaukai suktis nenori, tai gniaužyk negniaužęs – nepadės.

Mano tikslas yra šiek tie suteikti išraiškos ir neleisti plaukams pūstis, tad lyg ir tinka. Norėčiau buteliuko su dozatoriumi, nes iš šiame labai jau jis pats apsilaisto. 


Naudinga: Įsigyti galite Inbeuty.lt. 125ml kainuoja 13.50 EUR. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).