Apžvalga: “Nivea” lūpų sviestas “Raspberry Rose”

Mano įvertinimas: 2/5

Mano komentarai: Ar pastebėjote, kad būna kokios nors kosmetikos priemonės mados banga? Visai neseniai visos pirko ir gyrė “Nivea” lūpų sviestus. Netikite? Pagūglinkite ir pamatysite kiek liaupsių kituose bloguose bei forumuose.

Ne karvę kainuoja (nors ir brangiau nei derėtų tokiam balzamui), tai pamaniau, kad išmėginsiu ir aš. Prisipažinsiu, kad jau nuo pat pradžių buvau skeptiška dėl sudėties:

Nieko labai blogo bei kenksmingo, tačiau parafininis lūpų sviestas šiais laikais? Kai kur bepažvelgsi, ten rasi tokios pat paskirties produktą pagamintą iš aliejų. Bent kelis galiu išvardinti: pirmas, antras, trečias, ketvirtas. Na, bet aprašymas skamba gražiai, o atsiliepimai puikūs puikiausi, tad imu ir bandau.

Atvėrus skardinį indelį su rožinės spalvos priemone mane pasitiko nuostabus aviečių kvapas. Tikras toks, artimas toks, visai neatrodė sintetinis. Ant lūpų tepasi taip pat lengvai, nors tą daryti pirštais ir nėra labai higieniška. Nehigieniškumas ir pakuotė yra trūkumas, nes ją sunku atidaryti, užsifiksuoja tvirtai, bet jei rankos sušalę tai tenka krapštytis. Lūpų šis sviestas tikrai ilgai nedrėkina. Trumpiau nei norisi. Tad tik tepk ir tepk, pamatysi kaip baigsis indelis ir didelis kiekis nebeatrodys vieninteliu privalumu.

Nėra šis sviestas visiškas š, tačiau vistiek ne kažką. Neišmečiau, guli prie lovos, naudoju prieš miegą, bet niekaip nesuprantu jo populiariumo. M?

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).