Su praėjusiomis šventėmis! Pagaliau! Jau noriu į darbą. Jau noriu pradėti mokytis. Turiu tikslą pradėti mokytis 3D modeliavimo programa “Autodesk Fusion 360” ir iki vasaros iš nulinuko pavirsti į pažengusį naujoką. Universitete (o tai buvo seniai), turėjau “Autocad” kursą. Tuo mano braižybos žinios ir baigiasi. Na, bet tie kas čia susirenka, gi ateina paskaityti apie “špaklių” ir “šmutkes”, tad grįžtam prie jų.

Dienos herojus yra „Moshi“ natūralus kūno šveitiklis “Karma is a Bitch”. „Wild Mango″ kvapas. Jis mano vonioje atsirado kartu su “Grožio draugo” staigmenų dėžute ir buvo berods vienintelis tikrai nudžiuginęs dalykas. Prisipažinsiu, kad man tikrai patinka etiketės minimalizmas bei skambus ir ne kartą mano gyvenime naudotas pavadinimas. Karma yra kalė. Tikra tiesa.

Sudėtis paprasta. Cukrus, aliejai, vitaminas E ir kvepalai. Pastarieji lyg ir visai nereikalingi. Užtektų vieno kito lašelio eterinių aliejų.

Produktas nėra labai šlapias, sakyčiau net gi gana birus ir nesudėtinga jį iškrapštyti iš indelio.

Kvapas labai saldus. Iš tiesų šiek tiek primena gerokai prinokusį mangą. Norėčiau vos vos gaivesnio varianto. Šveičia neblogai. Trinu į sudrėkintą odą, šveitiklis tirpsta, nušveitęs padengia aliejaus plėvele. Visgi, su savo šiurkščiu vonios šepečiu aš nusišveičiu lengviau, geriau ir pigiau.

Pliusai: Nebloga sudėtis, graži pakuotė bei pavadinimas, malonus kvapas, taip pat tai, kad oda pamaitinama aliejais.

Minusai: Kvepalai sudėtyje, kaina.

Prie minusų paminiu kainą, nes šis šveitiklis kainuoja 11 eurų už 250ml. Žvilgtelėję į sudėtį pamatysite, kad net pirkdami brangiausią cukrų sugebėsite pasigaminti ne ką blogesnį, bet pigesnį šveitiklį. Štai neseniai “O jei noriu dar” parašė analogiško šveitiklio receptą. O šiame bloge rasite Ingos siūlymą pasigaminti keksiukų šveistukų. Suprantu, kodėl nesinori terliotis ir pačiam virti šampūno, muilo, ar sukti kremą. Tačiau šveitiklio gamyba ilgai netrunka ir visada pavyksta.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Šveitiklį galimą nusipirkti “Grožio draugas” parduotuvėje. Kaina 11 eurų.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).