Prieš porą dienų IG rodžiau populiariausių savaitės įrašų dešimtuką ir juokavau, kad visai neapsimoka rašyti kosmetikos apžvalgų. Nes pirma pasirodo kažkur devintoje vietoje, o ją “apdeda” net kelių metų senumo tekstai :). Sulaukiau feedback’o, kad yra žmonių, kurie tikrai jų neskaito, nebent akimis permeta įžangą :). Cha. Nežinau, kas tose įžangose įdomaus. Juk ne tie visi mano dūsavimai, kad jaučiuosi gyvenime visai neįdomi ir nieko nemokanti? Kad kiekvieną dieną galvoju apie pavojingus dalykus slypinčius už užtrauktų užuolaidėlių  ir kas kartą bijau, kad jei o ryt ta diena, kai jas reiks atitraukti  bei spręsti?  Nemanau, kad tai pačios įdomiausios temos, nors žmonės gal pasijunta artimesni? Yra kas tvirtina, kad tik dėl jų ir užsuka. Na, bet tikiuosi, kad bent vienas kitas paskaito ir atsiliepimus apie priemones. Bent jau tie, kurie ateina iš “Google” paieškoję informacijos.

Taigi, šiandien apie “Mixa” kaukę. Neseniai gavau dėžutę priemonių, už ką esu dėkinga. Tokie paprasti produktai, kaip miceliniai vandenys, prausikliai, man susinaudoja, tik ne visada papasakoju. Visgi pasižadu pabaigtų priemonių apžvalgose pasakyti, patiko ar ne. Na, o dabar apie iš karto akį patraukusį produktą – šveičiamąją kaukę

Aprašymas:

formulė praturtinta cinku ir vaisių ekstraktuose randamomis rūgštimis;
efektyviai valo veido odą ir net ir giliausiai poruose susikaupusius nešvarumus;
puikiai pašalina negyvas odos ląsteles ir leidžia odai kvėpuoti;
rezultatas: švelni, sveikai švytinti oda, kuri atrodo lygesnė, įgauna matinį atspalvį;
tyrimas parodė, kad net 54% sumažėja riebalų išsiskyrimas ir net 34% sumažėja odos netobulumai.
Naudojimas: nedidelį kiekį produkto tolygiai paskirstykite ant veido odos. Palaukite 10-15 minučių. Kruopščiai nuplaukite likučius. Arba šveiskite sukamaisiais judesiais ir nedelsiant šalinkite likučius.

Sudėtis: Aqua/Water, Kaolin, Butylene Glycol, Zea Mays Starch/Corn Starch, Glycerin, Decyl Glucoside, Carrageenan, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Acer Saccharum Extract/Sugar Maple Extarct, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract(Orange Fruit Extract, Citrus Limon Fruit Extract/Lemon Fruit Extract, Coco-Betaine, Disodium EDTA, Glycolic Acid, Phenoxyethanol, Saccharum Officinarum Extract/Myrtillus Fruit Extract, Xanthan GUm, Zinc Gluconate, Parfum

Kaukės konsitencija tokia, tarsi molis būtų maišytas su kremu. Nelabai tiršta, baltos spalvos masė lengvai tepasi. Kol šlapia, atrodo balta, vėliau nuskaidrėja. 

Priemonė negraužia ir kitaip nedirgina, bet jaučiasi, kad sausėdama ima kiek traukti odą. Šiaip labai mėgstu valomąsias kaukes, tik pastaruoju metu apstojau jas pirkti. Kaip ir visą kitą. Nauja parduotuvė pareikalavo investicijų, žinot… Tad tikrai džiaugiuosi dabar turėdama šią. Mat ji neagresyvi ir tikrai pravalo odos paviršių. Tikrai nėra giluminė, bet po jos apsausėja mano vis pasitaikantys hormoniniai spuogeliai, o oda atrodo šviesesnė. 

Tad reziumuodama galiu pasakyti, kad tai nėra kažkoks stebuklas, bet visai nieko. Tuo labiau, kad galima naudoti ir kaip prausiklį. Šiek tiek matizuoja. 


Naudinga: Ieškokite “Maxima”, “Drogas”, “Eurokos” ir kitur. 150ml be nuolaidų kainuoja apie 6.3 EUR, bet neretai taikomos 30-40% nuolaidos. 

Visi “Mixa” atsiliepimai

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).