Apžvalga: “Mixa” micelinis vanduo “Anti-Redness”

Estimated read time 3 min read

Uf, regis pradedu įsivažiuoti į dienas po atostogų. Ar ir jums būna liekamieji reiškiniai, kuomet ne visada suprantate, ką darote? Na, bet susikaupę užsakymai sutvarkyti. Nauji atvirukų maketai pagaminti, biudžetas suskaičiuotas ir gamybai atiduota, galima kiek atsikvėpti ir kitą savaitę nerti į savo naujo projekto reikalus, o dabar gi pagaliau skirti laiko blogui. 

Prieš kurį laiką gavau siuntinuką su populiariausiomis “Mixa” priemonėmis iš skirtingų serijų. Dalis (ta, kur labai sausai odai) man netinka, tačiau vienas daiktas praverčia visada – micelinis vanduo! Būtent šį aš jau esu naudojusi seniau, bet taip ir neparašiau nieko. Nes kažkaip, ai… Nėra per daug įdomu gi. Tačiau, kad jau vėl atsirado mano rankose, pasitikrinau prisiminimus, pasidariau nuotrauką ir užfiksuosiu įspūdį. 

Aprašymas

micelinis vanduo, skirtas raustančiai odai prižiūrėti.

Vienu lengvu judesiu švelniai nuvalo veido ir akių makiažą. Dėl sudėtyje esančių micelių priemonė nuvalo makiažą ir nešvarumus netrinant odos. Tinka valyti makiažą nuo jautrios, rausti linkusios odos. Priemonė papildyta raminamosiomis savybėmis pasižyminčiu alantoinu. Rausti linkusiai odai akimirksniu suteikiamas komforto pojūtis.

Sudėtis

Ji yra išnagrinėta KosmetikosDNR

Smagu, kad buteliukas didelis, nes aš mėgstu gausiai naudoti visus tuos vandenis. Niekada negailiu, valau ir kaklą, tad kažkaip vieni greičiausiai besibaigiančių produktų. 

Mažiausiai man patinka kvapas. Man jis toks medicininis ir keistas.

Pats vanduo visai neblogas. Makiažą valo padoriai. Nėra iš tų, kur tik žybt ir švarios akys, bet ir nereikia trinti. Tenkina. Negraužia. 

Dar patinka tuo, kad nelimpa ir šiaip nepalieka jokio nemalonaus pojūčio. Vakarais aš jį nuplaunu prausikliu, nes noriu užsitikrinti 100% švarumą. O va rytais kartais ir neplaunu. Aš iš tų, kurie tiki gamintojais, kurie visi sako, kad nuplauti nereikia. Kad nors vienas pylipukas iš kanapių iššoktų ir sakytų, va mūsų tai plaukit, bet gi ne :). Tačiau tikrai ne kiekvieną rytą tą micelinį naudoju. Labiau priklauso ką tepiausi iš vakaro. 

Na, o su raudoniu didelės bėdos neturiu, tad ir įtakos nepastebėjau.

Taigi toks verdiktas: vidutinybė, bet tai reiškia, kad nei wow, nei blogai. Naudočiau ir dar penkis buteliukus, jei kiti negundytų. 


Naudinga: Ieškokite “Maxima”, “Drogas”, “Eurokos” ir kitur. 400ml be nuolaidų kainuoja apie 8 EUR, bet neretai taikomos 30-40% nuolaidos. 

Visi “Mixa” atsiliepimai

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

11Comments

Add yours
 1. 1
  Vaida

  Netylėsiu čia, o ne FB 🙂 Tai va, makiažą valau su Garnier rožiniu miceliniu vandeniu, kiek bandžiusi, šitas geriausias. tada prausiu veidą prausikliu, baiginėju Mary Kay prausiklį ir dabar pereinu ant Biodermos (arba kaitalioju juos), veidą prausiu konjac kempinėlės analogu, tada puršiu rožių vandeniu ir tepu drėkinančiu kremu – dabar irgi Bioderma Hydra kremas +paakių kremu irgi iš Mary Kay :), tokia rutina:)

 2. 2
  Alma

  Mixos esu kažkuriuos naudojusi, gal ir šitą, jau neprisimenu. Bet tas kvapas kažkodėl įsirėžęs, netraukia vėl įsigyti 🙂

 3. 5
  Leo

  Valau makiažią su Green Feel Triple effect miceliniu. Labai švelnus mielas kvapas, gerai nuvalo blakstienų tušą. Tada būtinai prausiu veidą su konjac kempinėle ir šiuo metu Dr.Konopka Face peeling šveitikliu. Iš pradžių jis patiko, neputoja, negriaužia o vaisių rūgštys ir kempinėlė padarydavo labai švelnią odą. Bet dabar man nuolat atrodo kad veidas lieka riebaluotas. Ir tada nuvalau toniku Elizavecca Hell Pore. Na o tada pagal nusausėjimo lygį – Squalanas iš The Ordinary, Greel Feel Triple action kremas ar erškėtrožių aliejus. Dažnai sumaišau skvalaną su minėtu kremu

 4. 6
  Marija

  Aš tai prausiu veidą su Babe miceliniu prausikliu, žalsvu(melsvu?) tokiu. Jei maudoju linerį ir jis iš karto nenusiplauna, po to dar nusivalau miceliniu vandeniu.

 5. 7
  Monika

  Makiažo nuvalymui naudoju tik Margaritos micelinį vandenį, kurį nuplaunu. Jokių prausiklių nenaudoju. Seniau bandžiau valyti makiažą mikropluošto šluostėmis, bet veido odai tai tikrai nepatiko.

 6. 9
  Monika

  Paraudimai, išsausėjimai, sudirgusi, jautresnė oda. Vis dėlto bent mano odai tos šluostės pasirodė tikrai per šiurkščios.

 7. 11
  Salomėja

  Na, konjac yra bulvė, tai visos, kurios darytos iš to konjac’o originalios :). Galvojau gal koks analogas medžiagos prasme 🙂

+ Leave a Comment