Kelios pastarosios dienos taip dvelkė pavasariu, kad oi kaip jau norisi galutinio atšilimo ir žydro dangaus. Deja, spėju dar sulauksim gausių šlapdribų ir pavasario nuotaiką reiks kurtis tulpėmis bei ryškiomis spalvomis. Pvz., “Mixa” gelis man vizualiai atrodo labai gaiviai. Turiu aš jį tikrai seniai, bet vis neprisiruošdavau aptarti. Kartais atrodo, kad yra nematomų produktų. Juos naudoji naudoji ir tiesiog pamiršti, kad stovi lentynoje, taigi vis pagalvodama, kad reiktų ir jį apkalbėti, pagaliau prisiruošiau. 

Produkto aprašymas:

HIPOALERGINIS. Patikrintas tinkamumas jautriai
veido ir akių vokų odai. Rezultatas: Nepriekaištingai švari veido
ir akių srities oda. Jautri oda atgaivinama ir sudrėkinama, apsaugoma nuo tempimo, juntamas didesnis
komfortas. Naudojimas: Užtepkite vatos diskeliu. Nereikia nuskalauti.

Sudėtis: Aqua, Butylene Glycol, Benzoic Acid, BHT, Caprylyl Glycol, Carbomer, Poloxamer 184, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Rosa Gallica Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Sorbitol, Parfum.

Buteliukas turi pompą, kas visada labai nudžiugina. Iš pradžių aš galvojau, kad čia prausiklis ir tik perskaičiusi aprašymą supratau, kad tai micelinė priemonė veido valymui. Skystis skaidrus, kiek tirštesnis už įprastus vandenis. 

Kvapas lengvas, neįkyrus, man daug geresnis už kitų šios serijos gaminių.

Nors pagal instrukciją jo nuplauti nereikėtų, bet aš visada naudoju dviejų žingsnių valymo sistemą ir priemones, kuriomis valau makiažą vistiek plaunu.

Veido makiažą nuvalo minkštai ir maloniai. Nepalieka lipnumo, veidas atrodo sudrėkintas. Tačiau kas liečia akis, tai susitvarko tik su paprastais tušais. Atsparius tikrai sunkiai ima, todėl negaliu vertinti itin teigiamai, nors naudoju ir per daug nekeikiu. 

Pati idėja tokio kiek tirštesnio ir gaivinančio valiklio man patiko, reiktų tik su funkcijos išpildymu padirbėti. 


Naudinga: Ieškokite “Drogas”, “Maxima”, Pigu.lt ir kitur. 200ml kainuoja iki 5 EUR. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. 

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).