Micelinis vanduo “Lierac”

Mano įvertinimas: 3/5

Mano komentarai: Pamenu, kaip pirmą kartą parduotuvėje ieškojau micelinio vandens. Tą kartą jis buvo dar naujiena ir produktą siūlė vos vienas kitas gamintojas. Pirmuoju bandiniu tapo Eveline vanduo. Tada supratau, kad ši inovacija visiškai išstums valomuosius pienelius iš mano lentynų. Nuo tada esu išbandžiusi ne vieną gaminį. Mano favoritu tapo jau aprašytas Garnier micelinis vanduo. Beje, šiandien mačiau ir naują Garnier, žaliame buteliuke skirtą mišriai, riebiai ir jautriai odai, nekantrauju išmėginti, bet šį kartą pakalbėkime apie Lierac.

Tai ko gero prabangiausias (be Biodermos) mano naudojamas veido valiklis, kadangi jo nepirkau, tai kainos nežinau, tačiau žinant Lierac kainas, be 20 Eur neprasisuksit. Nebent per vaistinių akcijas. Micelinį vandenį naudoju pakaitomis su jau minėtu Garnier. Man patinka tas pakaitinis vartojimas, nes produktas nenusibosta, be to po truputį naudojasi viskas kas stovi lentynoje. Kam laukti eilės jei galima bandyti lygiagrečiai?

Pakuotė patogi, nes turi dozatorių. Dozatorius visada prideda pliusų bet kokiai kosmetikai, ar girdite, mieli gamintojai?

Šis vanduo turi vieną trūkumą. Jis kiek sunkokai dorojasi su mano naudojamais akių tušais. Tenka akis vatos tamponėliuose mirkyti kiek ilgiau, nei su alteranatyviais produktais. Tačiau kitą kosmetiką (BB, pudras) nuvalo, priekaištų neturiu. Dar vienas lyg ir minusas – keistokas kvapas. Galvoju, gal čia tie dedešvų žiedai taip kvepia. Nei tai žolelėmis, nei tai skalbimo milteliais. Nepasakyčiau, kad kvapas labai intensyvus, tad minusėlis čia nerimtas.

Iš esmės verdiktas štai toks: Lierac micelinis vanduo yra geras ir jei tai būtų pirmas mano toks gaminys aš įvertinčiau jį geriausiu pažymiu, tačiau esu bandžiusi ir šiek tiek geriau valančius micelinukus, todėl rašau du iš trijų.

Ieškok www.venividi.lt draugų Facebooke.