Apžvalga: "Melkior" švytėjimo suteikianti pudra. "Winter Glow" spalva

Estimated read time 3 min read

Šiandien man savotiška šventė – 8 metai mūsų su brangiuoju porai. Na ir praktiškai tiek pat laiko gyvename kartu, nebuvo jokių ilgų įžangų :). Per šventes reikia spindėti, tad ir produktą tam skirtą aprašysiu.

Žiūrėdama į nuotraukas, kuriose bandžiau pagauti rezultatą ant veido, aš vis prisimindavau, kaip kai kurios blogerės-vlogerės sako, kad šiaip, tai jos tiek nesidažo, čia tik nuotraukoms, tik video… Galvoju, kad idealiai prigrimuotų veidų mes matome reklamose, o blogerius mylim todėl, kad jie tokie patys, savi, iš gatvės ar gretimos laiptinės. Tad aš dėl rezultato nuotraukose nesidažau labiau nei dažyčiausi šiaip. Kam jus apgaudinėt? Na, šviečia paburkę paakiai, bet tokius turiu, užmaskuot gražiai nemoku, tad tegul ir šviečia :). Nesimato tikrojo spindesio? Tai ir šaunu, reiškiasi, kad ir gyvenime gana natūraliai viskas atrodo :). Po to pasigražins mergaitė, pasidarys selfį, pažiūrės, kad “nieko nesimato” ir užsikraus dar kosmetikos. Nes gi taip reikia :). Plaukai freezy? Bet aš ir neslepiu, kad jie nėra tobuli :). Ir taip toliau. Tobulų “rezultatų” nuotraukų ieškokite kitur, o aš pankė :).

Beplepėdama vos nepamiršau, kad norėjau apie švytėjimo pudrą papasakoti.

Kas tai:

MELKIOR ILLUMINATING POWDER užtikrina tobulą sukibimą, komfortą ir išlaikymą. Idealus natūraliam ir delikačiam makiažui. Švytintis ir skaidrus užbaigimas.

NAUDOJIMAS: Tepama sausa suteikia stebinantį švytėjimą ir skaidrumą.Tepti sudrėkintą siekiant intensyvaus švytėjimo.

Sudėtis:

Pudros spalva yra “Winter Glow” ir interneto svetainėje atrodo vos rausvesnė nei yra iš tiesų. Realybėje atspalvis toks viduriukas tarp gelsvo ir rausvo.

Priemonė stipriai pigmentuota, konsistencija net labiau sviestinė, nei pudrinė.

Sklaidosi labai lengvai, todėl galima išgauti tiek labai intensyvų švytėjimą, tiek vos vos matomą, kaip man patinka labiausiai. Ant rankos labai nesklaidžiau, kad matytumėte spalvą ir tekstūrą. Švyti pudra pati, nėra jokių pavienių blizgučių. Prie skirtingos šviesos:

Lyg šiol mano visiškas favoritas buvo “The Balm Mary Lou Manizer” highlighter’is. Rinkdamasi “Melkior” norėjau šiek tiek šaltesnio atspalvio. Tačiau ne tokio rožinio, kaip garsiosios “The Balm” sesutės Cindy-Lou. Pataikiau. Nes “Melkior” artimas Mary savo tekstūra ir švytėjimu, bet yra šiek tiek baltesnis. Kad jau lyginu, tai ir nuotraukoje gal įžvelgsite. “Melkior” yra dešinėje.

Kaip jau sakiau, panašu, bet Mary šiltesnė ir geltonesnė.

Na ir “Melkior” ant veido.

Veidą dengiau nestipriai maskuojančia pudra, tad tikrai neatrodo tobulai, bet kiekvienai dienai man ir nereikia. Highlighter’is švelniai paryškina skruostikaulius. Iš esmės man patiko. Net labiau už “Mary Lou”, o juk žinote, kad mano meilę “The Balm” kosmetikai labai sunku prislopinti.

Be kitų privalumų, “Melkior” ir kaina patrauklesnė, tik va pudra galioja vos 6 mėnesius (kam tada tie parabenai sudėtyje?), bet net ir skurpulingai nepaisydami nurodymų ir pratempę dar kelis mėnesiukus, kažin ar tą pudrą sunaudosite :).

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Melkior.lt. Kaina – 11.90 EUR.

Dėkoju, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours