Apžvalga: "Melkior" kreminė pudra. "Medium Beige" spalva

Estimated read time 4 min read

Šiandien man kažkokia gera nuotaika, gal kalta saulė? Net šokio žingsneliu dariausi kavą, kažin ką galvoja ofisų darbuotojai, kurie dirba pastate priešais. Matau, kad dažnai žiūri, o mes gyvename be užuolaidų :D. Na, juk dažniausiai sėdžiu prie kompiuterio ir dirbu, nėra jau toks ir įdomus realybės šou. O po darbų jie eina namo ir pastatas būna tuščias. Beje, aš irgi kartais stebiu, ką jie veikia. Viena blondinė prieš išeidama iš darbo visada kruopščiai ir ilgai dažosi :). Visgi man daug įdomesnis kranisto gyvenimas, nuolat stengiuosi pamatyti, kad jis užlipa, ar nulipinėja, vasarą degindavosi vien su apatiniais, dabar labai įdomu, kaip šildosi :).

Na, gana pletkint apie žmones, pakalbam apie daiktus. Šiandien rašysiu apie “Melkior” kreminę pudrą. Su “Melkior” atstovais draugavome vasarą, tada išbandžiau vieną kitą produktą. Vieni patiko, kiti nelabai, apie šį tą taip ir nepapasakojau. Visgi susidariau neblogą įspūdį, o kiek skaičiau atsiliepimų pas merginas, kurios yra išbandžiusios daugiau profesionalių gamintojų produktų, irgi neišgirdau didelės kritikos. Vėliau pardavėjai keitė svetainės pavadinimą, bendraut kažkaip nustojom, bet “Melkior” ir toliau domėjausi. Buvau susipirkusi beveik visą 24 spalvų magnetinę šešėlių paletę. Tačiau man gi užėjo “The Balm” manija, tad taip normaliai neišbandžiusi tą paletę perleidau. Žinau žinau, pati vartau akis.

Dar vieno pirkinio nesu aprašiusi, nes nemanau, kad reikia atskiros apžvalgos, bet šiaip, jei kada darysite užsakymą, tai įsimeskite nagų lako valiklį. Man jis toks metų favoritas. Labai gerai nuvalo, labai minimaliai sausina.

Dabar gi vėl šiek tiek pabendravom su atstovais ir gavau išbandyti keletą pasirinktų priemonių. Apie švytėjimo pudrą neseniai skaitėte. Na, labai labai man ji patinka! O štai su kremine pudra, nei šis nei tas. Aš prašiau kitos spalvos, bet netyčia gavau tamsesnę. “Medium Beige” man stiprokai per tamsi, todėl automatiškai aš negaliu duoti daug žvaigždučių įvertinime. Būtų kvaila sakyti, kad oi oi, koks geras daiktas, kai negaliu naudoti. Tačiau išmėginti išmėginau. Ir net ne vieną kartą, nes visgi pasistengusi su šviesesnėmis sausomis pudromis, aš galiu “Melkior” pritaikyti. O savybes sužinoti buvo įdomu, gal gi norėsis ir šviesesnę pirkt.

Buteliukas sunkus iš matinio stiklo, atrodo kokybiškai. Smagu, kad gamintojai pagalvojo ne tik apie praktinę pusę, bet ir apie žavų akcentą. Šiuo atveju, tai motyvuojantis užrašas 🙂

Sudėtis:

Buteliukas su pompa, kas yra tiesiog puiku.

Pati pudra tirštoka, tačiau tepasi ir sklaidosi gerai.

Man labai patiko, kad:

  • lengva padengti veidą tiek pirštais, tiek kempinėle, tie šepetėliu;
  • gerai sulygina spalvą, geriau nei vidutiniškai maskuoja;
  • turi nestipriai švytintį užbaigimą, nes aš matiškumą mėgstu pagal poreikį pasiekti fiksuojamomis pudromis;
  • neparyškina išsausėjimų.

Man nepatiko, kad:

  • aišku, per tamsi spalva;
  • šiek tiek kemša poras;
  • neužtvirtinta ir be jokios papildomos bazės gana greitai (3-4 valandos) ima stipriai blizgėti.

Nuotraukoje matote tik pudrą, be fiksavimo, matote kiek ji man per tamsi ir matote, kad gana gražiai sulygina Salomėjos margą veidelį.

Manau, kad pasirinkus tinkamą spalvą, į šią priemonę verta atkreipti dėmesį. Dar galvoju, kad turėtų nepatikti tik itin riebią odą turinčioms merginoms, kurios dievina matiškumo suteikiančias priemones.

Įvertinimas:

Naudinga: įsigyti pudrą galite Melkior.lt. 30ml kainuoja 17.90 EUR.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours