Šiandien, kaip niekada, sunku pradėti naują įrašą. Mūzos niekur nepabėgo, bet diktuoja tai, nuo ko tikrai reiktų susilaikyti bloge. Nemanau, kad kažkam įdomi mano nuomonė apie roverius, o vat apie apie tušą čia kaip tik vieta pakalbėti.

Aptariamas tušas jau bus antras bandomas iš “Melkior”. Apie pirmąjį galite paskaityti čia. Tame įraše aš pasakoju apie mane ištikusią krizę, kurią “Melkior” pramušė. Tokį gerą įspūdį paliko, kad pateko ir į metų trejetuką. Taigi, nenuostabu, kad iš naujoko aš tikiuosi daug, o ir krizės dabar nepatiriu, anaiptol, kaip tik visi į rankas patenkantys tušai patinka kaip niekada. Rytinė konkurencija didelė.

Aprašymas žada, kad tušo formulė didina apimtį, ilgina ir užriečia blakstienas bei jas saugo.

SudėtisAQUA, PEG-8 BEESWAX, CI 77499, GLYCERYL STEARATE, CERA ALBA, COPERNICIA CERIFERA CERA, PALMITIC ACID, BUTYLENE GLYCOL, PVP, STEARIC ACID, POTASSIUM HYDROXIDE, PHENOXYETANOL, XANTHAN GUM, POTASSIUM SORBATE, DIMETHICONE, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POLYSTER-4, TOCOPHEROL.

Prisipažinsiu, kad šio produkto dizainas man visai ne prie širdies. Šriftas, širdelės… Kažkodėl primena “Essence” produktus, o ne profesionalams skirtą kosmetiką. Taip taip, žaismingumas yra gerai, bet ne visada pavyksta išpildyti idėjas.

Šepetėlis tankus, su klasikiniais (ne iš silikono) šereliais. Man dažytis keblumų nekilo. Patogu. Tiesa, tušas yra linkęs blakstienas palipinti, todėl reikia gerai nuvalyti perteklių nuo šepetėlio ir kruopščiai šukuoti.

(aha, nuotraukoje veidas atrodo oranžinis, čia iš tos pačios fotosesijos, kurią dariau bandydama parodyti man per tamsią Melkior pudrą)

Superwow efekto aš neišgavau. Daug labiau man patiko “More Volume” tušas. Tačiau ir didelių priekaištų neturiu, tai kasdieninis produktas, puikiai tinkantis šiek tiek pasiryškinti.

Turėjau aš ir nuotykį. Dažiausi šiuo tušu ne kartą ir ne du. Galiu pasakyti, kad jis neteplus, nebyra ir jokių problemų nuvalant nekelia. Kartą pasirinkau aš jį tada, kai lauke buvo arti -30. Nežinau, kas tada nutiko, išėjus į lauką kiek apsiašarojau nuo šalčio ir visa išsiterliojau tušu. Nieko keisto, gi nėra jis atsparus vandeniui. Tačiau tepliojausi gumulais ir dėmėmis, labai smarkiai. Prieš rašydama atsiliepimą norėjau dar bent kelis kartus pabandyti tušą, bet niekaip nebepavyko atkurti tepliosios situacijos. Net verkiau (ne specialiai, žinoma!), bet nieko panašaus nenutiko. Matyt kažkokios įtakos padarė didelis šaltis. Turėkit omenyje.

Ar man patiko? Visai nieko. Ar rekomenduočiau? Na, yra pilna geresnių tušų.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Melkior.lt. Kaina – 8.90 EUR.

Tikiuosi buvo įdomu. Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.