Apžvalga: "Melkior" akių šešėlių pagrindas

Estimated read time 3 min read

Aš nesuprantu, kodėl vasarą laikas bėga taip greitai? Lauki lauki visą tą niūrių laikotarpį, o ateina net nepastebėta. Jau beveik savaitė prabėgo nuo tada, kai pasakojau apie Melkior tušą. Nuomonė nepasikeitė, jis vis dar mano favoritas, į kurį ranka tiesiasi dažniausiai. Tada minėjau, kad turiu kelis “Melkior” produktus ir pasakojimus pradedu nuo labiausiai patikusių. Tad antras eilėje yra šešėlių pagrindas.

Visos mes žinome kam jis reikalingas. Makiažo pagrindai prailgina mūsų akių makiažą, šešėliai ne taip greitai subėga į raukšles, arba iš viso to nepadaro. Taip pat spalvos atrodo ryškesnės. Tokie produktai būna įvairių formų – tepami panašiai, kaip lūpų blizgiai, išspaudžiami po kruopelę, kaip akių kremai, taip pat ir indukuose, kaip Melkior. Tiesą sakant, tokį bandžiau pirmą kartą.

Mano patirtis nėra labai didelė. Visų pirma, aš pagrindų naudą atradau tik prieš porą metų, visų antra, tai jie labai skalsūs ir neįmanoma sunaudoti. Esu turėjusi “Catrice”, buvo geras, bet sudžiuvo. Turiu NYX, taip pat neblogas, dar gi ir po truputį naudoju Urban Decay mėginukus, kurių vieno užtenka savaitei ar ilgiau jei nesudžiūna. Patinka mažiausiai, nes labai tamsūs ir netolygiai dengiasi. Na, o štai dabar kolekcijoje “Melkior”.

Produktas yra šviesiai violetinės, pilkšvokos spalvos.

Tekstūra silikoninė, lengvai tepasi, ant rankos užpildo raukšleles, o ant voko tiesiog lygiai pasidengia. Jei esate naudoję makiažo pagrindus, skirtus slėpti poroms, tai žinosite apie ką aš.

Sudėtis:

Kai pamatau parabenus, tai žinau, kad didelio pliuso produktas negaus. Pagrindas sudarytas iš minkštiklio, silikono, talko ir sintetinio vaško.

Šio pagrindo daug nereikia. Patapšnoju bevardį pirštą į induką, paskirstau po voką, palaukiu kelias sekundes ir tepu šešėlius. Turiu pasakyti, kad būtent “Melkior” šešėliai ant šio pagrindo sklaidosi sunkiau nei be jo. Tačiau visi kiti veikia puikiai. Spalvos iš tiesų puikiai sustiprinamos ir tai labai jaučiasi su ryškiais šešėliais iš “Sleek” bei MUE palečių.

Laikymo laikas pailginamas neabejotinai. Kai kurie šešėliai, pvz., iš “theBalm” bei “Isadoros” palečių, laikosi kaip prikalti visą dieną iki kol nuvalau makiažą. Nieko keisto, nes jie patys labai kokybiški. Kiti tempia iki darbo dienos galo, o paprastai ant mano riebių vokų jau po po kelių valandų pradeda darytis šešėlių diskoteka.

Beje, dar vienas patvarumo ženklas – šešėlius sunkiau nuvalyti. Tą pastebėjau ir vakarinėje rutinoje, ir darydama nuotraukas, kai pripiešiu ant rankos. Be pagrindo nupieštas spalvas vienu mostu nuvalau drėgna servetėle. Ir prireikė daugiau pastangų valant tas, kurias buvau nupiešusi ant bazės.

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Melkior” kosmetikos galite įsigyti parduotuvėje Beautychemistry.eu. Pagrindo kaina yra 6.90 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours