Pastaruoju metu turiu daug nerimo dėl vieno sergančio šeimos nario, tad bandau visas mintis nukreipti į visokius kasdienius dalykus. Mat tik sustoji ir pradeda nesąmonės galvotis. Patys žinot kaip būna. Ir nuotaikai priešinga yra žaisminga, spalvinga, ryški, gerą energiją simbolizuojanti “Maybelline” šešėlių paletė “Lemonade Craze”.

12 atspalvių paletėje rasime kelias matines, kelias švytinčias ir kelias blizgančias (su pavieniais blizgučiais) formules. 

Paletė yra gana kompaktiško dydžio, paprasta, bet tvirta. Įdomiausia joje turbūt yra geltona spalva, mat ji tikrai gana retokai pasitaiko, o šios kokybė puiki – pigmentuota, ryški. Tik vat rasti, kada ją panaudoti man sunkiau. Pasidažiau čia kažkada, tai vyras sakė, kad atrodau kaip su mėlynėmis. Oh well :).

Pažiūrim į atspalvius.

Kairysis stulpelis:

Trys pirmos spalvos labai gražios. Šilto, į raudonumą, atspalvio ruda yra puikiai pigmentuota bei matinė. Tokia pat ir šaltesnė rožinė. Kita spalva yra kreminė, švytinti ir mano akimis labai universali. O štai šviesiausia matinė labai miltiška ir mažai pigmentuota. Vos matosi, bet kartais ir tokios gerai, kai reikia pasklaidyt vietas, kuriose persistengta. 

Keturios vidurinės spalvos:

Pirmoji – Citrus – yra su smulkiais pavieniais blizgučiais. Jie byra ir to užtenka, kad nemėgčiau šio šešėlio. Po to niekaip nesugebu nukrapštyti blizgučių nuo žandų. 

Ruda matinė – Sweet Tea – irgi viena tų universaliųjų, kurios tinka visais atvejais. Gana neblogai sklaidosi. 

Sherbet – šviesi rusva, matinė – vėl per daug miltiška ir per mažai pigmentuota. 

Na, o paskutinė spalva būtų puikus highlighter’is jei ne tie pavieniai blizgučai ir vėl. Viską sugadina, nors šampaninis atspalvis tikrai gražiai atrodo. 

Dešinysis stulpelis:

Labai man patiko pirmoji – Sugar Coated – ryža blizgi spalva. Intensyvi, be paskyrų blizgučių, gerai sklaidosi. Sakyčiau tobula. 

Kitos dvi – koralinė ir geltonoji – tikros sesės kairiojo stulpelio matinėms tamsesnėms spalvoms. Ir pigmentuotos, yra mažiau byra, ir gerai laikosi. O va pati paskutinė, ko gero geriausia iš šviesiųjų šioje paletėje. 

Bendras jausmas toks, kad “Lemonade Craze” yra vidutinė. Nei labai bloga, nei labai gera. Yra tikrai gražių spalvų ir dauguma jų kokybiškos, silpnokai pasirodė šviesiausios matinės. Be šešėlių pagrindo neblogai laikosi iki 5 valandų. Su juo – kaip kuri spalva. Ryškiosios laikosi, rudosios nuplaukia. Jei tarkime giminaitės “L’oreal” paletė Cherry My Cheri” man padarė puikų įspūdį ir tapo mylimiausia jau kelis mėnesius, tai “Maybelline” tokia labiau pasižaidimui. Dėl tam tikrų, nedažnai pasitaikančių spalvų, gal ir verta pirkti.


Naudinga: Ieškokite “Maybelline” stenduose ir Pigu.lt. Kaina – apie 17 EUR. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).