Šiandien balandžio 1-oji, melagių diena, kas, sakyčiau, yra mano nemėgstamiausias reiškinys. Gal kažkada ji buvo sugalvota, pajuokavimui, kad tavo nosis suodina, bet dabar gi tie, kurie labai jau nori kažką apgauti, kerta į skaudžiausias žmonių vietas. Nenustebsiu, jei portaluose pasirodys informacija apie naujus mokesčius, baudas ar kažkokius kitus negerumus :). Bet aš nejuokauju – išbandžiau labai nebrangų ir labai populiarų šampūną. Todėl, kad jį radau tarp TOP10 visų laikų “Biok” priemonių. Mane labai užmotyvavo tas ženkliukas, kad tai populiariausias “Margarita” produktas ir nors jis skirtas normaliems bei riebiems plaukams, o mano nei normalūs, nei riebūs, visgi tai tik šampūnas… Bandau!

Aprašymas:

Norėtumėte, kad plaukai ilgiau išliktų švarūs? „Margarita“ šampūnas su dilgėlių ekstraktu tuo pasirūpins. Moterys nuo seno naudojo dilgėlių nuovirą plaukams stiprinti. Dilgėlių ekstraktas stabdo plaukų slinkimą, užtikrina jų švarą, suteikia plaukams gyvybingumo, natūralaus blizgesio bei purumo. Šampūnas tinka naudoti kasdien. Patikrinta dermatologų.

Sudėtis: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Propylene Glycol, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Urea, Sodium Lactate, Lactic Acid, Benzoic Acid, Polyquaternium-10, Cocamidopropyl Betaine, Parfum (Limonene), Sodium Benzoate, Potassium Sorbatte, Disodium EDTA, Citric Acid, CI 19140, CI 42090, CI 16255.

Sudėtis yra iš aršiųjų, bet žinau, kad yra moterų, kurioms tik tokie šampūnai ir veikia. Aš pati, manau, kad riebių plaukų savininkės neturėtų labai persistengti sausindamos savo plaukus, nes gaunasi užburtas ratas. Tačiau kartais tokį šampūną pravartu panaudoti, nes jis tikrai labai gerai plauna. O bent kas trečią ketvirtą plovimą išsivalyti plaukus nuo silikonų ir kt. sunkiau išvalomų produktų yra tikrai gerai.

Šampūno buteliukas nėra labai dailus, bet kadangi kompanija juos visus keičia, nenustebsiu jei greitai pamatysime atnaujintą pakuotę. 

Vis vos žalsvos priemonė labai skaniai kvepia. Ir viskas. Esu čia papirkta. Nežinau ar tai grynai dilgėlių kvapas, ar tiesiog žolės, bet mane nuteikia pavasariškai. 

Na, o kas liečia plovimą, tai sakiau, kad jis gerai plauna. Bet tuo pačiu ir sausina plaukus. Gali dirginti galvos odą (pati nepastebėjau). Mėgstu panaudoti prieš dėdama stipresnę kaukę, nes tikiu, kad išplovus, atvėrus žvynelius, jos geriau veikia. Kasdieniam naudojimui nepatarčiau, bet nesistebiu, kodėl ta priemonė yra tokia populiari. 


Naudinga: Rasite visur, kur parduodama “Margaritos” kosmetika: grožio ir maisto parduotuvėse. 200ml kainuoja apie 2,5 EUR, bet dabar daug kur galima pamatyti ir per pusę pigiau. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).