Šiandien pleptelėkim apie lietuvišką produkciją. Turbūt jau matėte, kad parduotuvėse atsirado “Margarita Eco” ir “Beatos Virtuvės” bendra linija, kurią sudaro rankų muilas, rankų kremas, šampūnas ir dušo žele. Teigiama, kad šie produktai yra skirti visai šeimai. Man tai smagu, kad net tokioje mažoje šalyje kaip mūsų, vyksta tokie bendradarbiavimai tarp prekinių ženklų ir žymių žmonių. Na taip, čia ne kokia paletė su žinomu jutūberiu, bet vistiek. Šiaip nesu didelė Beatos gerbėja. Nieko asmeniško, bet ji išgarsėjo per savo maisto tinklaraštį, o vėliau ir laidą. O aš nemėgstu gaminti. Visiškai. Dėl manęs namie gali nebūt virtuvės, sumuštinį ir ant darbo stalo susitepsiu jei jau reiks. Neįdomūs man ir visi šeimų su vaikais reikalai. Tad mūsų keliai visiškai prasilenkia, nepaisant to, kad Beatos nėra mano soc. burbule, tai netrukdo vartoti jų puikius produktus. “Jurgyje ir Drakone” valgome dažniau nei bet kur kitur, mielai pirkau ir gerą kakavą, kartais įsimetu kažkokią ten duoną. Tiesiog ne dėl vardo, bet kad jie geri. Tai ir “Margarita” produktai atrodo įdomūs ne dėl Beatos vardo, o tiesiog nauji, gaivūs, ir man patrauklūs dizainai. Visai apsidžiaugčiau jei į pašto dėžutę įkristų atvirlaiškiai su tomis iliustruotomis mergaitėmis.

Šiandien pakalbėsiu apie du produktus, kuriuos jau spėjau išmėginti – rankų muilą ir kremą.

MARGARITA ECO BEATOS VIRTUVĖ Rankų muilas su alavijų geliu ir žaliosios arbatos aromatu

Aprašymas:

Didelėms ir mažoms rankytėms, prieš valgį ar po jo, grižus iš kiemo, daržo ar troleibuso – visada, kai tik prireiks, kad rankos būtų švarios. Šis natūralus muilas švariai plauna ir lepina rankas”, – sako Beata Nicholson, su kuria kartu sukurta natūralios kosmetikos linija „Beatos virtuvė”.

Žaliosios arbatos aromato „Beatos virtuvė“ muilas praturtintas ekologiškuose ūkiuose užaugintų alavijų geliu bei yra sertifikuotas ECOCERT COSMOS NATURAL sertifikatu, o tai reiškia, kad visi sudėtyje esantys ingredientai atitinka natūralios kosmetikos tarptautinį standartą.

Sudėtis: Aqua*, Aloe Barbadensis Leaf Juice *, Sodium Coco-Sulfate*, Coco-Glucoside*, Glyceryl Oleate*, Cocamidopropyl Betaine*, Sodium Chloride*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid*, Parfum* (Limonene, Linalool).

Smagu, kad buteliukas (ar visas butelis, nes čia 400ml) yra su dozatoriumi. Bet tokie būna visi rankų muilai, ane? Tiesiog pastačiau prie kriauklės, nes gana dailus, neperpilinėjau. Kvapas lengvas ir malonus, toks, kokį galima įsivaizduoti iš pavadinimo. Manau tikrai parinktas, kad tiktų daugeliui. Plauna gerai, sausinimo nepastebėjau. Tai nėra nei ką blogo, nei ką gero pasakyti. Tiesiog rankų muilas, kuris nekelia problemų.

MARGARITA ECO BEATOS VIRTUVĖ Rankų kremas su alavijų geliu ir žaliosios arbatos aromatu

Aprašymas:

Pirmoji pagalba darbščioms mamų rankoms, rūpestingiems tėčių delnams ir mažiems vaikų pirščiukams. Po darbų ar pietų nusiplovę rankas nepamirškite jų kaskart palepinti šiuo natūraliu kremu rankoms. Jo sudėtis praturtinta natūraliais ingredientais – ekologiškuose ūkiuose užaugintų alavijų geliu ir saulėgrąžų aliejumi, kurie pasirūpins jūsų rankų oda.

Šis rankų kremas yra sertifikuotas ECOCERT COSMOS NATURAL sertifikatu, o tai reiškia, kad visi sudėtyje esantys ingredientai atitinka natūralios kosmetikos tarptautinį standartą.

Sudėtis: Aqua, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Tapioca Starch, Tocopherol, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Parfum (Citral, Geraniol, Limonene, Linalool).

Rankų kremas mane taip pat žavi dideliu buteliu su dozatoriumi. Aš esu pastačiusi ant savo darbo stalo ir kai tik pajaučiu, kad rankos sausėja, tik spust spust! Aromatas lygiai toks pats malonus.

Rankų sausumą nuima iš karto ir ilgam, bet turi minusų. Man šis kremas tikrai nėra tas produktas, kuriuo pasitepu ir jau galiu dėti pirštus ant klaviatūros ar tapšnoti telefoną. Su šia nuomone sutinka ir mano vyras, skundėsi, kad greitai nesusigeria. Šioks toks minusas, ar ne? Bent jau šiame greitame pasaulyje. Visgi aš turėjau daaaaug blogesnių kremų, kurie iš viso nesigerdavo, arba dar labiau sausindavo rankas, net sukeldavo odos tempimą, arba grubiai tariant smirdėdavo, tad šis toks ne prie pirmūnų, bet į stiprius aštuntukininkus. Per žiemą tikrai suvartosiu.

Gal jau išbandėt?


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Drogas”, “Maxima” ir kitose panašiose vietose. Kainos be akcijų yra apie 5,5 EUR už 400ml.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).