Kaip keista, kad jau prabėgo pirma rimta metų darbo savaitė. Ir džiugu, kad atradau noro kiekvieną dieną parašyti po įrašą. Jau minėjau, kad mėnesio gale, du kartus per savaitę, vakarais, pradėsiu eiti į kursus. Tai tos pačios dienos, kuomet lankydavau pilates. Jau maniau teks mesti šį reikalą, bet džiugu, kad pavyko gauti vietos dieninėje grupėje, todėl mankštų nenutrauksiu, visgi tomis dienomis, spėju, tikrai pritrūks laiko dar ir blogui. Pagyvensim, pamatysim. O dabar pakalbėkim apie labai smagų, nebrangų, lietuvišką produktą – “Margarita” kreminį šampūną. Prieš šventes gavau kompanijos dovanėlę. Ne viską spėjau išmėginti, bet jau papasakojau apie veido prausiklį, kuris labai didelės mano meilės neužsitarnavo, o štai apie šampūną kalbėsiu su džiaugsmu. Žinau, kad manimi gal ne visada tikite, tai nukreipiu pas, ko gero, patikimiausią blogerę – Besame, kuri šiandien irgi pasakojo apie šį šampūną. Jos ir plaukai kitokie, tad bus naudinga. 

Taigi, tęsiam.

Aprašymas

Kreminis šampūnas su ramunėlių ekstraktu ir proteinais – tai inovatyvi priemonė plaukams, kuri veikia kitaip nei tradiciniai šampūnai. Kreminės konsistencijos priemonė suteikia plaukams žvilgesio, glotnumo bei švelnumo. Šampūnas švariai išplauna plaukus ir atlieka stiprią kondicionavimo funkciją. Tai mažai putojantis šampūnas, praturtintas nuo seno žinomais ir vertinamais ingredientais – ramunėlių ekstraktu bei proteinais, kurie padeda puoselėti plaukus.

Sudėtis: Aqua, Cetearyl Alcohol, Coco-Glucoside, Behentrimonium Chloride, Dicaprylyl Ether, Chamomilla Recutita Extract, Hydrolyzed Milk Protein, Lactose, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum.

Kas kartą pasidžiaugiu naujų “Margarita” produktų pakuočių dizainais. Palyginus su pirmaisiais – tobulėjimas akivaizdus. 

Šampūno konsistencija tikrai yra lengvai kreminė.

Kvapo, jei specialiai neieškau, tai per daug ir neužuodžiu. 

Putoja jis iš tiesų negausiai, bet putoja – tarsi tokia kremine puta. Panašiai elgiasi mano mėgiami plaunami kondicionieriai. Aprašyme rekomenduojama palaikyti 2-3 minutes, aš manau, kad laikau tik apie vieną, kol gerai išsimasažuoju galvą. Šampūno reikia gausiau nei įprasto, tad džiaugčiausi, jei “Margarita” juos fasuotų bent į puslitrius. 

Rezultatas? Švarūs ir minkšti plaukai. Jei skubu, galiu išsiversti be kondicionieriaus. Jei turiu daugiau laiko – juos papildomai dedu tik ant galų, nors paprastai naudoju visam plaukui (tai, kad jie pas mane pučiasi nuo šaknų).

Aš labai mėgstu plaunančius kondicionierius ir va tokias panašias alternatyvas, nes galvą plaunu dažniau nei reikia. Dėl to, kad naudoju formuojančius kremus ir nepatinka juos po kelių dienų jausti – apsivelia, nemalonu, su šaknimis dar viskas gerai būtų. Todėl stengiuosi kartą per savaitę naudoti stiprų šampūną, o visais kitais atvejais rinktis arba švelnius natūralius, arba apskritai štai tokius “netikrus” ploviklius. 

Man labai patinka ir jį naudoti, ir rezultatas – švaru ir lyg po kondicionieriaus. Tačiau spėju, kad tiems, kas neturi patirties su cowash, gali pasirodyti keistoka ir nebūtinai džiuginti. 


Naudinga: Ieškokite kosmetikos prekybos vietose: “Droge”, “Maximoje” ir pan, vasistinėse. 250ml kainuoja iki 3 EUR.

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (PR produktas)