Na ką, dirbat ar apsimetat, kad dirbat, ar turit Kalėdines atostogas? Aš vis galvojau, ar rašyti naują įrašą, kas čia jį beskaitys, bet dabar toks laikas, kai nelabai yra daugiau ką veikti. Šiaip antra gruodžio pusė toks sulėtėjimas ir merdėjimas belaukiant sausio, net keista, kad kažkas kalba apie lėkimą :). Beje, girdėjot, kad Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba pristatė reklamos žymėjimo socialinėje erdvėje gaires? Neblogą santrauką galima rasti Influenseriai.lt puslapyje. Viską paskaičiusi aš manau, kad verta nesukti galvos ir VISUS savo įrašus žymėti, kaip reklamą. Kodėl? Nes kartais miniu, kad turiu darbo su atvirukais ar timpomis (asmeninė komercinė veikla), kartais net rašydama apie pirktą produktą, paminiu kažkokią alternatyvą, kurią esu gavusi iš kompanijų. Arba pasipasakoju, kad buvau renginyje. O visa tai yra yra reklama, tai kam dar sukt galvą, jei visur galima kopypeistint tą žymėjimą ir vargo nematyti, sutinkant? Juk daugiau pažymėti, tai nemažiau, tad nuo šiol, manau viską, kas yra bloge laikykime reklama ir tiek. 

Na, o papasakoti noriu apie įdomų (šis žodis nusako nebūtinai gerą) veido prausiklį iš “Margarita”.

Aprašymas:

Kreminis veido prausiklis su medaus ekstraktu švelniai plauna ir valo veido odą. Priemonės formulė praturtinta medaus ekstraktu, glicerinu ir augaliniu aliejumi, kurie padeda maitinti odą bei išvengti sausumo ir tempimo pojūčio. Sudėtyje esantys aliejai gelbėja nuvalant makiažą ir jo likučius.

Ant vandeniu sudrėkintos veido odos užtepkite nedidelį kiekį prausiklio. Švelniais pirštų judesiais įmasažuokite prausiklį į veido odą. Nuplaukite šiltu vandeniu.

Sudėtis: Aqua, Glycerin, Vegetable Oil, Caprylic Capric Triglyceride, Mel (Honey) Extract, Sodium Acrylates Copolymer, Lecithin, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, CI 19140, CI 16255, Parfum (Hexyl Cinnamal).

Oi įdomus jis tikrai. Nakvojome pas vyro tėvus ir sugalvojau išmėginti naujieną. Pasiėmiau, vonioje pagal instrukcijas ėmiau prausti veidą. Konsistencija lyg kremo, lyg pienelio, makiažą tirpina puikiai, bet pats ant veido jaučiasi lyg kuo gryniausias aliejus: slidu, riebu, sunku. Ir tai tikrai ne tas valiklis, kuris reaguodamas su vandeniu sudaro putas ir nusiplauna. Likau sutrikusi, o riebumo jausmas nepatiko. Jis išlieka! Kažkaip net ir nesinori ant tokio veido tepti kremo. 

Tačiau, kaip minėjau, makiažą nutirpina puikiai ir tokia savybė man patiko, tad pradėjau naudoti kaip pirmą dvigubo valymo žingsnį. Nusivalau juo veidą, tada imu gelinį prausiklį ir nuplaunu jau tą aliejiškumą. Šitaip man tinka. 

Bijojau stipraus medaus kvapo, bet man jis pasirodė neįkyrus. 

Kaip matote, vertinimas dvejopas. Vienas pats prausiklis visai neprilipo. Kaip pirmas žingsnis – liuks. 


Naudinga: ieškokite ten, kur parduodama kosmetika, pvz., “Drogas”, “Maxima”. 250ml be nuolaidų kainuoja apie 4 EUR. 

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#Reklama: PR produktas.