Vakar skundžiausi, kad tingiu fotografuoti priemones įrašams, bet paskelbusi tekstą pagalvojau, kad tingulys yra toks dalykas, kurį nugalėti gali tik pats ir niekas daugiau nepadės, o darbai patys nepasidarys. Tad susiėmiau ir truputį pasiruošiau ateities įrašams. Į kadrą pateko ir “Manilla” saulės kremas kūnui ir veidui. Jei atvirai, tai aš nežinau labai daug lietuviškų saulės kremų. Turi “Margarita”, yra pas “Uoga Uoga”, dar “BioCos”. Ir daugiau nesugalvoju, tad visada smagu išmėginti vietines naujoves. 

Kompanijos priemonių pristatymai visada išsamūs:

SPF apsauga yra pagaminta iš natūralios augalinės ir mineralinės (uolienos) kilmės ingredientų.

Alyvuogių skvalenas – pagrindinė sudedamoji medžiaga, kuri puikiai maitina, drėkina, minkštiną odą ir gali pagerinti natūralias odos atsinaujinimo funkcijas. Jis labai greitai susigeria į odą, nepalieka riebios plėvelės. Skvalanas ramina itin dehidratuotą bei jautrią odą, padeda suminkštinti suragėjusią, suskeldėjusią odą, todėl yra nepakeičiamas ingredientas saulės vonias mėgstantiems žmonėms.

Natūralūs uolieniniai apsaugos nuo saulės filtrai – cinko oksidas ir titano dioksidas veikia lyg maži veidrodžiai – atspindi UVA ir UVB spindulius, patekusius ant odos, neįsiskverbia į odą ir nesukelia šalutinių poveikių.

Kaprio/kaprilo trigliceridai yra lengvoji kokosų aliejaus frakcija – „sausasis“ aliejus, kuris itin gerai maitina ir minkština odą, nekemša porų.

Natūralūs augaliniai emulsiniai vaškai dėl inovatyvaus išgavimo proceso išlaiko įvairias odai naudingas medžiagas – vitaminus, mineralus, riebiąsias rūgštis, todėl suteikia šiai priemonei ne tik puikią kreminę konsistenciją, bet ir naudingų medžiagų, reikalingų odos atsinaujinimo procesams.

Sudėtis: Aqua, vegetable squalane, zinc oxide, titanium dioxide, caprylic/capric triglyceride, arachidyl alcohol, behenyl alcohol, arachidyl glucoside, glyceryl stearate se, hydroxystearic acid, xanthan gum, citric acid, phenethyl alcohol, caprylyl glycol.

Šiaip vis pagalvoju, kad visgi prie dizaino dar reiktų padirbėti. Iš tolo buteliukai atrodo profesionaliai ir gražiai, tačiau nekontrastingi, sunku įžiūrėti užrašus, ypač visus aprašymus. Tačiau naudoti tikrai patogu. Buteliukas turi gerą dozatorių, kuris leidžia išspausti nebūtinai pilną porciją ir nesispjaudo. 

Veidui ir iškirptei aš naudoju SPF50, nes turiu pigmentinių dėmių, bet rankas, kojas, laisvai galiu tepti ir SPF20, ypač dabar, kai jos saulės jau ragavusios. Nes ir šiek tiek įdegio nepakenks ir vitamino D gamybos nesinori visiškai blokuoti. 

Taigi, priemonė labai tiršta, balta ir nėra labai lengvą ją gerai paskirstyti, šiek tiek sviestiška konsistencija, kuri gali palikti baltą šydą. Tačiau padirbėjus ir gerai aplikavus kremą jis susigeria ir nepalieka nei lipnumo, nei sunkumo, kaip tik, oda atrodo padrėkinta.

Taigi, priemonė turi tipinius mineralinės saulės apsaugos trūkumus. Tačiau saugi naudoti ir tinkama mažiau saulei jautrioms vietoms. Kaip minėjau, aš derinu skirtingus SPF. Beje, kvepia visai maloniai, bet turi tipinį “Manillos” produktų kvapą. Jie nėra vienodi, tikrai, bet užrištomis akimis galėčiau pasakyti, kas gamintojas :).

Jei susidomėsite, internetinėje parduotuvėje vis dar galioja 15% nuolaidos kodas VENIVIDI15. Gal ir nedaug, bet vien nuo šio kremo galima sutaupyti apie 4 EUR, o tai jau ledai ir kava :).


Naudinga: įsigyti galite “Manilla” salelėse ir el. parduotuvėje. 75ml kainuoja 28.90 EUR. 

Visi “Manilla” atsiliepimai.

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).