Pradėsiu įrašą nuo nesusijusių pliurpalų. Įdomi diena, aplink mane mėtosi krūva pakuočių bei dėžių. Neįsivaizduoju kaip viskas sukrenta į vieną dieną.

Atkeliavo pakeisti batai iš vienos parduotuvės, tada pradingęs siuntinukas iš kitos, o eidama visko pasiimti pakeliui dar nusipirkau rankinę. Taip jau susiklostė, kad sekmadienį užsimaniau naujos tašės. Apėjau visą Ozą ir Akropolį. Neradau nieko pirktino. Arba dekoracijos auksinės spalvos (neįsižeiskit, bet tada rankinė už 100 eurų atrodo kaip už 10 ir jokiais būdais ne atvirkščiai), arba užsisega tik magnetuku (nesaugu ir netinka mūsų klimatui, prilis gi), arba nėra ilgos rankenos, o trumposios per trumpos dėtis ant peties… Bėda. Tada pusę savaitės praleidau naršydama internete ir be visokių užsakomų (Tashe Tashe, Kartu, Toks Visoks ir t.t.) nieko įdomaus neradau. O va šiandien užėjau į kažin kokią išparduotuvę Trakų gatvėje ir nusipirkau odinę rankinę. Tiksliau terbą. Nes man reikia talpios.

Pasigyriau, tai dabar galime pereiti prie šešėlių aptarimo. Aš jaučiu silpnybę gražioms šešėlių paletėms. O mane, kaip jau žinote, tikrai ne rožinė spalva ir svarovskiai patraukia. Šios norėjau vien dėl kaukolės ant dėžutės :D. Juokinga priežastis, nes yra “Salvation” palečių su gražesnėmis spalvomis. Tai ne pirmi šešėliai iš MUE, kuriuos bandžiau. Esu turėjusi ir “Iconic Dreams” paletę, kuri paliko tikrai teigiamą įspūdį.

MUE pakuotės atrodo gana kokybiškos, ne tokios teplios, kaip Sleek (būtent su jais lyginu, nes panaši kainų kategorija). Ši turi didelį veidrodėlį.

Paletę sudaro 18 spalvų. 12 yra blizgios-perlamutrinės (shimmer) ir 6 matinės. Visos turi linksmus pavadinimus.

Sudėtis:

Štai ir visos spalvos iš gamintojo svetainės:

Mano nuotrauka:

Pamatysite, kad ant odos jos atsiskleidžia ir atrodo daug gražiau nei pačioje paletėje. Pirma eilutė:

Net šviesios spalvos yra pigmentuotos, perlamutrinės, švyti. Pirmąją būtų galima naudoti ir kaip šviesą atspindinčią priemonę skruostams. Man labai patinka ketvirtoji spalva – solidžiai bordinė. Paskutinė – šilta, bet labai tamsi mėlyna – labai gerai pigmentuota, bet man sunkiai pritaikoma. Gal dar rasiu jai vietos kokiame makiaže.

Antra eilutė:

Pirmos eilutės antra spalva ir antros eilutės trečia spalva paletėje atrodo panašiai – tiesiog baltos švytinčios. Tačiau ant odos pasimato, kad antrosios eilutės baltuolė turi geltoną, net žalsvą atspalvį.  O štai paskutinė spalva yra tikrai labai artima pirmos eilutės priešpaskutinei violetinei. Na šioje (iš antros eilutės) vos vos daugiau raudonumo.

Matinės spalvos:

Kaip ir visada, matinės spalvos yra šiek tiek mažiau pigmentuotos. Ypač pati šviesiausia, kuri man visai negraži. Trys paskesnės rudos yra tobulos. Naudoju gana dažnai, ypač antakiams. Prisipažinsiu, kad kaip atrodo ta rėkianti geltona spalva, dabar pasižiūrėjau pirmą kartą. Neatrodo pritaikoma, bet pigmento turi pakankamai.

Bendri pasvarstymai: “MakeUp Revolution” šešėlių paletės tikrai yra vertos dėmesio. Jų kainos ir kokybės santykis yra puikus, spalvų pasirinkimas didelis, pakuotės patogios. Su akių makiažo pagrindu man šešėliai laikosi visą dieną ir tik vakarop jau pradeda plaukti. Bandau mintyse palyginti su visomis kitomis mano turimomis paletėmis (Isadora, TheBalm, Sleek, Gosh) ir pasakyti, kad ji prastesnė. To padaryti negaliu. Kliūna tik sudėtis.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Šią paletę galima atsisiųsti iš gamintojo svetainės www.makeuprevolutionstore.com. Kaina yra apie 8.5eu. Kitokios MUE kosmetikos atsirado Eurokos parduotuvėse. Taip pat šį tą rasite Bjuti.lt ir Groziosala.lt.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.