Žinote, aš nemėgstu gausiai dažytis. Visi šviesinimai, kontūravimai, hailaiterinimai ir skaistalavimai man buvę nebuvę. Tačiau turiu keletą aistrų. Viena tokių yra šešėlių paletės. Paprasta tiesa  – turi vieną gerą, daugiau tau nieko ir nebereikia. Tačiau aistra yra aistra ir todėl po švenčių aš turiu net tris panašių atspalvių paletes:

Deja ta, kurią tuoj aprašysiu nulenkia galvą nelygioje kovoje ir atsidūrė vinted.lt skelbimuose. Tiesiog supratau, kad neįmanoma visų sunaudoti, o kitos dvi man patinka labiau ir kartojasi einamiausiomis spalvomis, o tuo pačiu turi jų daugiau.

Nepaisant to, kad “Makeup Revolution” ieško naujo šeimininko, aš ją vertinu labai teigiamai. Daug kur internete yra teigiama, kad šios firmos paletės yra pigesnės, bet ne prastesnės “Urban Decay”versijos. Aš pati labai norėjau “IsaDora  WONDER BAR” paletės, bet supratusi, kad ji labai kanda mano piniginei, gi nusipirkau “Makeup Revolution” (o nuotraukoje matote, kad mano noras per Kalėdas išsipildė).

12 gražių, pigmentuotų rudų atspalvių mane iš karto pakerėjo.

Tiesa, pati pakuotė atrodo pigoka ir jau atkeliavo šiek tiek pabraižyta. Parabenai sudėtyje irgi primena, kad tikrų stebuklų nebūna.

Na, o spalvos ryškios, dengiasi labai gerai, sklaidosi puikiai. Ar byra imamos priklauso nuo šepetuko. Su kempinėle, ar švelniu šepetėliu nebyra, su aštresniu šepetuku pridarysite miltukų.

Gražiausios ir labiausiai pigmentuotos yra paskutinės keturios spalvos, todėl ir rodysiu jas iš dešinės į kairę:

Paskutinė spalva matinė ir primena pienišką šokoladą, priešpaskutinė – šaltesnė matinė pilkšvai ruda. Tada dvi metalinės ruda ir metalinė žalsvai ruda spalva.

Kitas penketukas:

Saulės nutviekstos:

Visos penketuko spalvos metalinio blizgesio. Dešiniausia yra samaninė, labiau žalsva nei ruda. Sakyčiau man ji patinka labiausiai iš visos paletės. Na, o štai kitos 4 spalvos man atrodo vienodos. Na, matau nežymų skirtumą, bet žinokite, kad kai dažydavausi, tai paimdavau spalvos, patepdavau voką, o nuleidusi akis į paletę dar turėdavau gerokai pagalvoti kurią spalvą aš kabinau.

Trys pirmos spalvos yra šviesiausios.

Ant rankos beveik nesimato pirmosios spalvos. Realiai taip yra labiausiai dėl to, kad mano odos spalva labai labai artima, o ir šešėlis mažokai pigmentuotas. O štai antroji spalva man patinka. Blizgi, ryški, tepasi labai lengva ir puikiai tinka vidiniams akių kampučiams ryškinti. Trečioji spalva kažkokia gelsva ir aš jai pritaikymo neradau.

Bendras įspūdis: ši paletė tikrai puikios kokybės ir jei neturėčiau kitų panašių spalvų tai naudočiau ilgai ir laimingai iki senatvės :D. Rekomenduoju atkreipti dėmesio jei ieškote gero kainos ir kokybės santykio.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Paletę įsigyti galite iš gamintojo svetainės www.makeuprevolutionstore.com. Aš pirkau Lietuvoje, Bjuti.lt svetainėje už 7,5 Eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).