Rašau pirmą apžvalgą šiais metais! Ne be priežasties nusprendžiau pakalbėti apie kaukę. Po naujamečio tikrai tokios prireiks kiekvienam. Ok, ok, nesišvaistysiu tokiais kategoriškais pareiškimais ir taisausi: po naujamečio daugeliui gali prireikti neblogos kaukės. Po siautulingo vakarėlio, kuriame buvo, ką čia slėpti, alkoholio, aš rekomenduočiau naudoti drėkinamąsias priemones. Tačiau pati panorau užsitepti valantį produktą. Juk jau žinote, kad mano šventė buvo miške. Aš valandų valandas smilkau laužo dūmuose, miegojau galvą pasidėjusi ne ant pačios švariausios kelioninės kuprinės, veidą tepiau riebesnėmis priemonėmis. Tad po visko tikrai norisi bent jau iliuzinio gilaus valymo.

“Luvos” kaukė žada kažką panašaus.

Luvos® natūrali molio valomoji kaukė valo ir skaistina veido odą. Natūralus grynas molis kartu su vaistinio šalavijo ir hamamelio ekstraktais, cinku ir vertinguoju abrikosų kauliukų aliejumi – aktyvių ingredientų kompleksas, pasižymintis nuostabiomis, ilgai veikiakiančiomis savybėmis: valo švelniai, bet kruopščiai, iš odos pašalina nešvarumus bei riebalų perteklių (ko pasekoje nelieka odos blizgėjimo), išvalo poras. Naudojant reguliariai, oda tampa lygesnė. Paruošta naudoti.

Naudojimas: tolygiai užtepti ant nuvalytos odos (veido, kaklo ir dekoltė), netepti akių ir burnos zonoje. Po 10 – 15 min. nuvalyti drungnu vandeniu sudrėkintu vatos diskeliu.

SudėtisAqua, Sorbitol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Alcohol, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Loess, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil*, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract*, Magnesium Aluminum Silicate, Zinc PCA, Xanthan Gum, Stearic Acid, Palmitic Acid, Tocopherol, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Sodium Hydroxide, Parfum (Natural Essential Oils), Limonene**, Citral**, Linalool**, Geraniol**, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Hydroxides). *– iš ekologinių ūkių, **– iš natūralių eterinių aliejų.

Kaukės pakelis padalintas į dvi dalis, kas yra džiugu. Man atrodo, kad galėtų ir į tris skaidyti, nes visada lieka produkto, o aš nemoku praplėštų pakučių saugoti ir išmetu.

Pati masė balta.

Pasidengia lengvai, labai intensyvaus kvapo neturi.

Iš daugelio molio kaukių išsiskiria tuo, kad per tas 10-15 minučių nesudžiūva ir neima traukti veido. O sudžiūti tokio tipo priemonėms ir nereikia! Net rekomenduojama vis užsipurkšti hidrolato, kai molis ima kietėti. Tai, va, “Luva” neprobleminė ir neišsausina veido. Nuvalyti ją kiek kebliau, bet imu kojac kempinę ir susitvarkau.

Tai ar gerai valo ši kaukė? Susitarkime dėl sąvokų, kas man yra geras valymas. Nusiplovusi produktą norėčiau nebematyti ir juodų taškelių ant nosies bei smakro. Patys žinote apie ką aš čia. Norėčiau ir kad mano plačios poros ant žandų taptų švarios ir jas spustelėjusi nebepamatyčiau nemalonių svečių. Deja, priemonė veikia tik labai paviršutiniškai. Kaip ir visos. Pravalo, negaliu sakyti, kad visiškai neveikia, bet ne tiek, kad bėgčiau ir užsipirkčiau pilną spintelę. Tačiau prieš daugelį kitų panašių produktų “Luva” pirmauja malonumu naudoti, tuo, kad nesausina bei netraukia, nors galutiniame rezultate ir suteikia veidui matiškumo.

Eikit pasilepint!


Įvertinimas:

Naudinga: Kaukė įsigyti galite “Livinn”. Kaina – apie 2 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).