“Lush” man kelia keistus jausmus. Jaučiu trauką ir smalsumą, nes labai mėgstu stiprius kvapus. Tačiau mane atstumia jų parduotuvė, kurioje nė karto nepavyko pasižiūrėti asortimento, nes visada prisikabina pardavėja. Taip pat, ten beveik niekada nematau žmonių, todėl darau išvadą, kad nelabai kas ir perka. Tik blogeriai gavę PR produktų sukuria iliuziją. Na tik dovanoms dar gal ir per išpardavimus.

O juk dovanų gavau ir vienintelius bandytus produktus. Brolio šeima padovanojo jau aprašytą kietą šampūną, bei šią žalią dušo želę.

O žalia ji ryškiai ryškiai ir dar su perlamutrinį vaizdą kuriančiais blizgučiais:

Šreko spalva man labai patinka. Ir taip pat yra kokybiška – nenudažo nei odos, nei vonios.

Ar žinote kaip naudotis dušo žele? Šmaikštus gamintojo patarimas:

Kas nepatinka, tai sudėtis:

SLES ir parabenai tikrai neapverčia liežuvio kažkam rekomenduoti produktą, ir poveikis atitinkamas – jis nors ir gerai prausia, bet sausina odą.

Na bet dabar skelsiu odę kvapui. OMG OMG OMG kaip jis man patinka! Netikėta, nenormalu! Aš net nežinau kas tos pačiulės ir nesu didelė vanilės gerbėja, va tik pipirai žada daug, todėl man absoliučiai netikėta, kad aš leipstu nuo šito kvapo. Dėl sudėties aš nenaudoju produkto per dažnai. O gal pasąmoningai taupau, nes kartais tiesiog nueinu į vonią, atsidarau ir pauostau. Laaaaabai norėčiau tokių, ar panašių kvepalų. Labai!

Mano įvertinimas:

Naudinga: Vienintelė “Lush” parduotuvė Lietuvoje yra prekybos centre “Panorama”. 250ml dušo želės kainuoja apie 16eu. Pirkti galima ir mažesnį kiekį. Tiesa, man regis ši serija yra iš limituotos kolekcijos.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).