Neseniai viena sena (dar iš anų bloginimo laikų) kolegė tinklaraštininkė (linkėjimai, Dina!), pasakė, kad niekada nesitikėjo, jog rokerė Salomėja pradės rašyti apie grožį :). Na jau, galvoju. Aš visada buvau kerzų, raudonų plaukų, dryžuotų pėdkelnių ir ryškių spalvų mergaitė, kuri dažytis pradėjo anksčiausiai iš visos klasės. O vos tik namuose (jau buvau studentė) atsirado visą parą veikiantis internetas – iš karto pradėjau kiurksoti Supermamos ir Panelės forumų grožio temose.

O kas dar įdomiau, mano pažįstami gal net prisimins, kad kai aš 2007 metais pradėjau rašyti “niekiviskmėjinėjimus” (omg, kitą lapkritį jau bus 10 metų!), tai patys pirmi įrašai buvo… spėkit apie ką? Apie garbanų formavimo priemones! Tiesa, po to ištryniau, dirbau žurnale apie kompiuterius, rašiau apie programas ir turėjau kažkokį kompleksą kalbėt apie šampūniukus, nes kas gi skaitys tokias pievas. O pasirodo, kad skaito :).

Istorinę valandėlę baigiame ir sukame link “L’oreal” kaukės.  Neseniai Inga manęs klausė, ar apsidžiaugčiau dovanų gavusi “L’oreal” (na manau, turima omenyje, drugstoriniai produktai, ne “Professionnel”) balzamą. Aha! Balzamą aš pati esu nusipirkusi per “Maximos” grožio mugę, tą oranžinį, bet dar norėčiau ir kaukės. Ir ko gero – aliejuko. Priemonės plaukams mane džiugina ir nusistatymo dėl gamintojo bei kainos, aš neturiu. Tačiau, jei atvirai, – visai nenudžiugintų “L’oreal” veido kremas, serumas ar panašus produktas. Visiškai nekelia jokio pasitikėjimo ir noro išmėginti. Tačiau, kai aš pamačiau veido kaukių reklamą – užsimaniau! O pamačiau ją seniai, užsieniniame žurnale. Lietuvoje šių produktų dar nebuvo. Vieną kartą vos nesusigundžiau nusipirkti rusiško žurnalo, prie kurio buvo šios kaukės mėginukas. Susilaikiau ir štai, produktai jau Lietuvoje.

“L’oreal” pristato tris variantus, aš pasirinkau tą, kuris skirtas išvalyti poras.

Produktas pristatomas taip:

Valomoji molio kaukė riebiai odai prižiūrėti

PURE CLAY gryno molio kaukė puikiai tinka blizgiai, riebiai ir užsikimšusiomis poromis odai prižiūrėti. Veiksminga gryno molio ir eukaliptų veido kaukė išvalo odą ir suteikia jai matinį atspalvį vos per 10 minučių. Oda tampa skaistesnė, matinio ir gaivaus atspalvio. Nauja odos priežiūros formulė su raminamaisiais eukaliptais švelniai ir gaiviai puoselėja odą, o veiksmingas grynas molis įsiskverbia giliai į odą ir pašalina nešvarumus, atkemša poras. Patikrinta dermatologų.

NaudojimasUžtepti ploną sluoksnį 3 kartus per savaitę ant švarios veido odos. Netepti aplink akis ir lūpas. Palaikyti 10-15 min. kol išdžius ir nuvalyti drėgnu rankšluosčiu arba nuplauti šiltu vandeniu.

Sudėtis:

Kaukė supakuota į “L’oreal” veido kremams būdingą stiklinį indelį. Sunkus, solidus, tačiau nelabai higieniškas.

Konsistencija niekuo per daug nesiskiria nuo kitų jau paruoštų molio kaukių. Drėgna, truputį tarsi gelinė, tepasi lengvai.

Kaip matote, kaktos aš netepu, nes jau sakiau, kad ji pas mane visai neprobleminė. Nosis visa nusėta inkštirais. Žandai su didelėmis atviroms poromis kemšasi kaip pašėlę, o smakras turi baltų inkštiriukų. Nieko malonaus, deja, mano 20-ties metų kova :).

Aš esu bandžiusi labai daug visokių molio-purvo kaukių. Tiek jau sumaišytų, tiek natūralių, tiek va tokių pusiau cheminių, tiek su anglimi, tiek pirkus paprasčiausio molio miltukus ir maišiusi pati. Niekas nedaro stebuklų. Gal šiek tiek odą ir pravalo, bet norint pašalinti kamštukus, reikia imtis mechaninio valymo.

Nedaro stebuklų ir “L’oreal”, tačiau turiu pripažinti, kad užkimštos nosies poros atrodo geriokai šviesesnės. Nežinau ar mano nosį pravalė, ar tiesiog kažkokiu būdu išbalino inkštirų viršūnėles, tačiau rezultatas man patiko. Žandai ir smakras lieka kokie buvę. Kaukė nedirgina (skaičiau vieną komentarą, kad kažkam degė veidas, nors nežinau ar apie konkrečiai šią rūšį kalbėjo) ir po jos nėra sausumo jausmo, kuris būdingas po pasikaukinimo.

Užskaitau. Tiesa, kaina, kaip už molio kaukę, atrodo didoka, bet ir užteks gana ilgam.

Įvertinimas:

Naudinga: Pirkau “Droge” (mačiau ir “Eurokos”). Kaina – 9.99 EUR už 50ml.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.